[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

شما آن‌چنان به فکر مسافرت کردن هستید و اصلاً نمی‌توانید فکرتان راتغییر دهید، اما شما برای فرار کردن از وظایفتان می‌خواهید مسافرت بروید و برایتان فرقی نمی‌کند به کجا بروید؛ اما باید از کسانی که دور و برتان هستند درس گرفته و به جنبه‌های دیگر زندگیتان نیز نگاهی بیندازید. خوشبختی شما بستگی به این دارد، خودتان را با عشق مسافرت که تازگی‌ها گریبان‌گیرتان شده است وفق دهید.

اردیبهشت

بازگشت ماه به نشانه‌تان در حالی که با احساسات‌تان مرتبط است، همراه با مشکل خواهد بود. اما شور و هیجان شدید شما باعث خاموش شدن دیگران می‌شود، چراکه آنها از اظهارات رک و بی‌پرده شما می‌ترسند. حتی اگر احساسات‌تان خیلی شدید هستند، فقط به خاطر اینکه آسان‌ترین راه را انتخاب کرده باشید، آنها را پنهان نکنید. عاقلانه است که وقتی برای خواسته‌هایتان از دیگران درخواستی می‌کنید، ملایم‌تر رفتار کنید.

خرداد

امروز میزان عصبانیت شما زیادتر می‌شود! برای اینکه نمی‌توانید از دست ابعاد غیر منطقی و نامعقول احساسات خود فرار کنید. باوجود اینکه شما سخنان منطقی را به راحتی قبول می‌کنید، ولی الآن وقت این است که به مشکلات گذشته فکر کنید و پیامی‌ که از ضمیر ناخودآگاه‌تان منشعب می‌شود را به‌کار بگیرید.  تبادل نظر کردن با یک دوست مورد اطمینان کمکتان می‌کند ترس‌هایتان را شناخته و بر آنها پیروز شوید.

تیر

معمولاً قبل از اینکه کاری را شروع کنید، در موردش فکر می‌کنید. عجیب اینکه به جای اینکه کارهای جدیدی انجام دهید بیشتر در حال تغییر دادن همان کارهای قبلی خود هستید. فراموش نکنید که ممکن است شور و هیجانتان به مذاق افراد دیگر خوش نیاید، پس بهتر است کمی‌ از میزان آن کم کنید. اگر نتوانستید در همان دفعه اول منظور خود را برسانید دوباره سعی کنید.

مرداد

فکر می‌کنید که قادر خواهید بود با آرامش و سکوت تمام شور و هیجانات اخیر را سپری کنید و هیچ‌کس هم بهتان توجه نخواهد کرد. متأسفانه افراد دیگر وجود ماه در دهمین خانه‌تان یعنی خانه موقعیت‌های اجتماعی را کشف خواهند کرد. سعی نکنید به خودتان سخت‌گیری کرده و از مقابل چشم‌هایی که پیش از این نیز به شما خیره شده بودند فرار کنید. حتی اگر فکر می‌کنید آگاهی کامل دارید.

شهریور

امروز به خودتان اطمینان کامل دارید، اما احساساتتان هنوز ممکن است بین شما و آنچه نیاز دارید اتفاق بیفتد فاصله بیندازد. اگر کاری کنید ذهنتان منحرف شود، مشاهدات و نظریات دقیق و زیرکانه‌تان و توانایی‌هایتان تبدیل به تنبلی غیر معقول خواهد شد. البته لازم نیست خیلی کار کنید؛ فقط راهی را بیابید به مدد آن تغییرات کوچکی را در فعالیت‌های روزانه‌تان ایجاد کنید.

مهر

امروز ونوس یعنی سیاره فرمانروای شما حسابی شارژ شده است و شما را وسوسه کرده است دیگران را در عشق و زیبایی‌تان شریک کنید! اما وقتی یکباره شروع به ابراز کردن احساساتتان بکنید، شاید قادر نباشید آنها را کنترل کنید. به هر حال ریسک کردن و باز کردن سفره دلتان هم اکنون مهم‌ترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. حتی اگر چیزهایی که آرزویش را دارید به دست نیاورید.

آبان

شاید تصمیم بگیرید امروز به مناسبت موفقیت‌هایی که این اواخر در زمینه حرفه‌ای داشته‌اید، یک مهمانی کوچک راه انداخته و موفقیت‌هایتان را با دوستان و نزدیکانتان جشن بگیرید. شما در حال حاضر به‌واسطه این اتفاقات خوب که در زندگیتان افتاده‌اند، نگرش مثبتی به زندگی خود پیدا کرده‌اید و اعتماد به نفستان نیز افزایش پیدا کرده است و همین باعث می‌شود خیلی راحت‌تر با اطرافیانتان ارتباط برقرار کنید. 

آذر

اگرچه شما می‌توانید هر موقعیتی که به نظرتان خیلی جدی آمده است را به اندازه کافی توجیه کنید، ولی تصمیم گیری‌های جدیتان بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کردید نیازمند دقت هستند. این سخن بدین معنی نیست که شما فرد دودل و شکاکی هستید؛ بلکه بدین معنی است اوضاع نسبت به آن چیزی که در ظاهر به نظر می‌رسد پیچده‌تر است و به خاطر اطلاعات پیچیده‌ای که اکنون به شما رسیده به راحتی نگران می‌شوید.

دی

در حالی که اهداف بلند مدت شما برایتان مهم‌تر و پررنگ‌تر می‌شوند، شما لازم می‌دانید دقیقاً بفهمید که دنبال چه‌چیزی هستید. حتی اگر شما کاملاً به دنبال ایده‌های خود نرفته‌اید، ولی هم‌اکنون صحبت کردن در مورد امکاناتی که پیش‌رویتان قرار دارد امری لذت بخش است. از روبرو شدن با خواسته‌ها و توقعات دیگران هراس نداشته باشید، فقط به خودتان امکان این را بدهید که در مورد تخیلات خود صحبت کنید.

بهمن

خیلی خوب است قبل از اینکه پروژه جدیدی را شروع کرده و قدم جدیدی بردارید، زمان کافی برای فکر کردن بر روی گزینه‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید اختصاص دهید. شما باید به دقت تصمیمات خود را سبک و سنگین کنید. عمل کردن از روی غریزه و بدون تعمق شما را به جایی نمی‌رساند. اگر لازم شد تصمیم فوری و عجله‌ای بگیرید، حتماً قبل از آن تمام نظرات مخالف و موافق را بررسی کنید.

اسفند

امروز شرکت‌کردن در مهمانی‌ها و دورهمی‌های مختلف برای شما بسیار لذت‌بخش خواهد‌بود. صحبت با دیگران در مورد مسائل مختلف از جمله مسائل کاری و تجاری اطلاعات جالب و مفیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد که می‌توانید از آنها در کار خودتان استفاده کنید. شما در جمع مورد احترام همه قرار خواهید گرفت و این میزان از احترام و توجه باعث احساس رضایت شما خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی