[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

تنها یک فوتی و ۲ مصدوم در ۳ تصادف خطرناک، روزنامه شیراز نوین

تصادف دومین عامل مرگ باز هم موجب فوت شدن یکی از شهروندان و مصدومیت 2 نفر شد.
در یک هفته گذشته بی‌احتیاطی و رعایت نکردن مقررات در رانندگی 9 مصدوم بر جای گذاشت و جان 4 شهروند را گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی حادثه تصادف در کمربندی کوشک میدان آتش‌نشانان از ایستگاه 17 را به محل حادثه راهی کرد. 
اسماعیل زارعی کمک‌فرمانده آتش‌نشانان اعزامی، در این خصوص گفت: در محل حادثه، یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 به‌شدت با تیر چراغ برق برخورد کرده بود و براثر این حادثه، سرنشین خودروی سواری در اتاقک متلاشی شده این وسیله نقلیه محبوس شده بود. 
وی در ادامه گفت: نیروهای آتش‌نشانی ابتدا جریان برق وسیله نقلیه را قطع کردند و پس از نصب علائم هشداردهنده در اطراف محل حادثه و جلوگیری از نشت بنزین خودروی سواری، مشغول امدادرسانی به سرنشین خودروی سواری شدند.
این کمک‌فرمانده آتش‌نشانی اضافه کرد: آتش‌نشانان به‌وسیله تجهیزات هیدرولیکی، قسمتی از بدنه خودروی سواری را بریدند و راننده 30ساله خودرو را به خارج از اتاقک این وسیله نقلیه منتقل کرده و در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند.
زارعی خاطرنشان کرد: پس از معاینات پزشکی از سوی عوامل اورژانس متأسفانه مشخص شد راننده این وسیله نقلیه بر اثر شدت جراحات در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.
همچنین در همین لحظات گروهی دیگر از ایستگاه 17 به امدادرسانی حادثه دیگری در جاده کیان‌آباد می‌پرداختند.
در این حادثه که از برخورد 2 خودروی پراید و کامیون حاصل شده بود راننده 20ساله خودروی پراید که بر اثر شدت جراحات در حالت بیهوشی قرار داشت به کمک عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت. 
گفتنی است: مصدومیت مرد 39ساله نیز در حادثه تصادف در خیابان امید حاصل برخورد خودروی پژو پارس و پراید بود که توسط نجاتگران ایستگاه4 امدادرسانی شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی