[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

مراسم جشن روز احسان و نیکوکاری در داراب ، روزنامه شیراز نوین

«ما عِنْدكم یَنْفَدُ و ما عِند اللهِ باقٍ»: آنچه كه شما دارید از بین مى‌رود و تمام مى‌شود، ولى آنچه نزد خداست براى همیشه باقى است. 
این مراسم با حضور مسئولان و خیران و دانش‌آموزان در دبیرستان نمونه دولتی امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد. عطایی معاون آموزش و پرورش شهرستان داراب، ضن تبریک میلاد بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا(س) از حضور مسئولان تشکر و قدردانی کرد. 
وی افزود: در آستانه عید نوروز خانه‌تکانی‌ها شروع شده و خانه‌تکانی دل‌ها نیز امروز در این آموزشگاه هم‌زمان با 400مدرسه سراسر شهر و مدارس سرتاسر کشور آغاز خواهد شد. از مدیریت و معاون پرورشی  این آموزشگاه که میزبان این امر خیر و مراسم زیبا هستند تشکر می‌کنیم. 
در راستای آیه «ما عِنْدكم یَنْفَدُ و ما عِند اللَّهِ باقٍ» آنچه شما دارید از بین مى‌رود و تمام مى‌شود ولى آنچه نزد خداست براى همیشه باقى است، توجه به همنوعان و حس نوع‌دوستی در ما بیشتر احساس می‌شود و می‌خواهیم هر آنچه برای خود می‌پسندیم، برای دیگران هم بپسندیم و در این ایام مانده به سال نو، شادی‌ها را در کنار هم جشن بگیریم. ان‌شاءالله روزی خواهد رسید که با ظهور امام عصر(عج) دیگر نیازی به کمیته امداد نباشد و کمیته امداد تعطیل شود و چشم‌ انتظارها با دیدن این منتظر پایان پذیرد و با آمدن این یاریگر هیچ‌کس چشم‌انتظار یاری نباشد و همه از موهبات بیکران الهی بهره برده و برخوردار شوند. 
خداوند حکمتی در این کار می‌داند که آنانی که بیشتر دارند و بخشی از دارایی‌شان را انفاق می‌کنند، آزمایش کند. باشد که جزای نیکی و کار خیرشان را در هر دو دنیا شاهد باشند. 
در این مراسم به همت و یاریگری مسئولان و خیران شهرستان و دانش‌آموزان و کارکنان آموزشگاه، مبالغ قابل توجهی جمع‌آوری شد که قرار است در اختیار مستمندان و مستضعفان قرار بگیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی