[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

سقوط مرگبار جوان کارخانه‌دار در حضور ۲دختر جوان، روزنامه شیراز نوین

 مرد جوان کارخانه دار که به شکل مرموزی از آپارتمان محل سکونتش واقع در طبقه پنجم یک برج سقوط کرده بود مقابل دیدگان وحشت زده چند نفر از رهگذران جان باخت. این درحالی بود که زمان حادثه دخترجوانی داخل آپارتمان وی بود و دختری هم درلابی ساختمان به‌دنبال راهی برای دیدن او بود.
گزارش سقوط مرد 30ساله ازبرجی درغرب تهران به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد. به‌دنبال اعلام این گزارش و حضور تیم جنایی در محل حادثه مشخص شد زمان سقوط، دختر جوانی در طبقه پنجم- خانه قربانی‌- و دختر دیگری نیز در لابی برج حضور داشته‌اند. بدین ترتیب به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران دو دختر جوان برای بازجویی به دادسرای جنایی انتقال یافتند.
بنفشه، دختر جوان تحصیلکرده که کارمند یک شرکت است در تحقیقات گفت: «یک‌ماه‌و‌نیم قبل درفضای مجازی با مهران آشنا شدم ومدتی بعد به من پیشنهاد ازدواج داد. او می‌گفت با برادرش یک کارخانه دارند. وقتی موضوع خواستگاری و ازدواج را مطرح کرد موضوع را برای خانواده‌ام تعریف کردم و آنها گفتند چون خواستگاری رسمی‌ صورت نگرفته، بهتر است مراقب باشم. تا اینکه مهران چندساعت قبل از حادثه از من خواست به خانه‌اش بروم تا در مورد زندگی آینده‌مان باهم صحبت کنیم.
من هم بدون اینکه به‌کسی حرفی بزنم راهی خانه مهران شدم. ساعت حدود 7‌شب به آنجا رسیدم و کمی‌ در مورد زندگی آینده‌مان صحبت کردیم. ساعت 9‌و‌نیم‌شب بود که زنگ خانه به صدا درآمد. مهران گفت برادرش است و از من خواست به اتاق خواب بروم. لحظاتی گذشته بود که برادرش وارد آپارتمان شد وسراسیمه خبر از سقوط مهران داد.
درحالی که بنفشه چنین اظهاراتی داشت، سهیلا، دختر دیگری که در محل حادثه حضور داشت به تیم جنایی گفت: یک‌سال‌و‌هفت ماه قبل با مهران درفضای مجازی آشنا شدم و او پیشنهاد ازدواج داد. ارتباط ما ادامه داشت تا اینکه ازحدود دو ماه قبل متوجه رفتارهای مشکوک مهران شدم. او دیدارهایش را با من کم کرده بود و جواب تلفنم را هم درست وحسابی نمی‌داد. ساعاتی قبل از حادثه چند بار با مهران تماس گرفتم اما جواب نداد. از آنجا که نگرانش شده بودم به محل زندگی‌اش آمدم. چون خانه او در برج قرار دارد براحتی توانستم وارد شوم. وقتی به مقابل آپارتمانش رسیدم صدای بلند زن جوان و موسیقی شنیدم. هر چه زنگ زدم کسی جواب نداد و چند دقیقه بعد نگهبان به سراغم آمد و از من خواست برج را ترک کنم. می‌دانستم که مهران از او خواسته تا مرا از آنجا دور کند. به ناچار به لابی برج رفتم و منتظرماندم تا به هرشکل ممکن با مهران صحبت کنم که ناگهان صدایی آمد و متوجه شدیم که مهران به پایین پرتاب شده است.»
ازسوی دیگر کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در بررسی‌هایشان دریافتند که مهران سه ماه قبل دختر جوان دیگری را به عقد خود درآورده است.
با توجه به اظهارات دو دختر جوان، بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران، دستور تحقیقات تخصصی برای کشف اینکه آیا مهران خودش به پایین پرتاب شده یا اینکه او توسط فرد یا افرادی پرتاب شده است را صادر کرد. همچنین بنفشه به‌دلیل اینکه زمان سقوط مرگبار در محل حادثه حضور داشت بازداشت شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی