[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

نعمتی: از رسول خواهش کردیم خواسته ما را قبول کند، روزنامه شیراز نوین

 
به نظر می‌رسد رییس مستعفی فدراسیون کشتی برای بازگشت تا حدودی راضی شده باشد. به گزارش «ورزش سه»، بیش از 10‌روز از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی می‌گذرد و اهالی این رشته همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برند. رییس مستعفی خواسته‌هایی دارد که به نظر نمی‌رسد این فرصت کوتاه عملی کردنش راحت باشد. از سوی دیگر وزیر ورزش و معاونش نیز با این استعفا که می‌گویند فقط شفاهی بوده و کتبی به دستشان نرسیده، مخالفت کردند. 
همچنین اهالی کشتی در روزهای اخیر حمایت قاطعی از رییس مستعفی فدراسیون داشتند و وزیر ورزش به مهمترین خواسته آنها هم تن داده است. رؤسای هیئت‌های استانی از سلطانی‌فر خواسته بودند در روزهای پایانی سال برای تعیین‌تکلیف کشتی مجمع فوق‌العاده برگزار شود که این درخواست با روی خوش وزیر فردا از ساعت14 و بدون حضور رسانه‌ها برگزار می‌شود. 
در این میان برخی از بزرگان کشتی و همچنین اعضای هیئت رییسه در‌پی راضی کردن رسول خادم برای بازگشت هستند. روز گذشته جلسه هیئت رییسه فدراسیون کشتی بدون حضور رسول خادم تشکیل شد که بعد از چند ساعت همه اعضای هیئت رییسه بر بازگشت رییس مستعفی فدراسیون تأکید کردند. در این جلسه به بهروز نعمتی، یکی از اعضای هیئت رییسه فدراسیون که نماینده مجلس شورای اسلامی ‌هم هست، مأموریت داده شد تا قبل از مجمع فوق‌العاده با رسول خادم صحبت کرده و او را به بازگشت راضی کند. 
این اتفاق روز گذشته رخ داد و جلسه‌ای‌3‌ساعته میان رسول خادم و این عضو هیئت رییسه فدراسیون برگزار شد. بهروز نعمتی در این باره به ایسنا گفت: «‌پیام ما به عنوان اعضای هیئت رییسه بدون تعارف به خادم این بود که او باید بماند و با قدرت به کار خود ادامه دهد. بحثی که در این باره مطرح شده خارج از اختیارات ما و خادم است، اما ان‌شا‌الله پیگیری و رسیدگی خواهد شد. باز هم می‌گویم خواست هیئت رییسه ماندن خادم در رأس فدراسیون کشتی است و از او به عنوان نماینده هیئت رییسه خواهش کردم که این خواسته ما را قبول کند.»
با اینکه هنوز نتیجه مشخصی از این جلسه اعلام نشده و خادم هم به سکوت روزهای قبلی خود ادامه می‌دهد، به نظر می‌رسد حالا رییس مستعفی بیشتر از قبل برای ادامه کار در فدراسیون نرم شده و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.
به نظر می‌رسد تعیین تکلیف نهایی فدراسیون کشتی فردا با حضور اعضای مجمع صورت بگیرد. داورزنی به عنوان معاون وزیر در این جلسه به خواسته‌های اهالی کشتی پاسخ می‌دهند و بعید است جلسه فردا هم به جز مخالفت با استعفای خادم و تأکید بر بازگشت او نتیجه دیگری در‌پی داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی