[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

بادامکی:‌ امیدوارم آمدن مهابادی شوک مثبتی به تیم ما بدهد، روزنامه شیراز نوین

هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان ابراز امیدواری کرد، حضور داود مهابادی شوک مثبتی به این تیم وارد کند. حسین بادامکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد انتخاب داود مهابادی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت: این تصمیمی‌ بود که مسئولان باشگاه گرفتند و امیدوارم حضور مهابادی شوک مثبتی به تیم ما بدهد و در ادامه فصل نتایج خوبی بگیریم. ما در بازی با سپاهان و صنعت نفت شکست‌های بدی را تجربه کردیم، ولی امیدوارم در پنج‌بازی بعدی شرایط را تغییر بدهیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا آنها امیدوار به ماندن در لیگ برتر هستند یا خیر، تأکید کرد: ما امیدوار هستیم و نمی‌توانیم امیدمان را به صورت کامل از دست بدهیم. البته می‌دانیم که شانس‌مان خیلی کم است، ولی اگر قرار است اتفاقی رخ دهد باید در این پنج مسابقه پایانی صورت بگیرد.
بادامکی راجع به تغییرات زیاد در کادر فنی مشکی‌پوشان نیز اظهار داشت: امسال اتفاقات خوبی برای تیم ما رخ نداد و تغییرات کادر فنی یکی از دلایل مهمی ‌بود که نتیجه نگرفتیم، چون در این زمینه ثبات نداشتیم. البته عملکرد بازیکنان نیز حتماً خوب نبوده است که این‌طور نتیجه گرفتیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی