[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

سرپرست اورژانس فارس: امکان پرواز شبانه بالگرد امدادی نداریم ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اورژانس فارس بیشترین حادثه‌دیدگان چهارشنبه پایان سال را در سنین ۱۱تا۱۹سال با مصدومیت‌های سوختگی دست و صورت اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد مرادیان پیش از ظهر یکشنبه در نشست خبری چهارشنبه پایان سال در شیراز و استان فارس گفت: نوجوانان و جوانان از سنین ۱۱تا۱۹سال اولین گروه در خطر حوادث شب چهارشنبه‌سوری هستند. وی ادامه داد: بیشترین حوادث در این شب مربوط به دست، صورت، سینه، سقوط و.. است که برای خدمات‌رسانی بهتر ۴۰آمبولانس، ۳دستگاه موتور و ۳دستگاه اتوبوس آماده خدمات‌رسانی به شهروندان است.
سرپرست اورژانس فارس تأکید کرد: هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های دیگر نیز در خصوص ارائه خودروهای آمبولانس انجام شده است. سرپرست اورژانس فارس تأکید کرد: مردم مراقب باشند که فردی دچار سوختگی شد در مرحله اول با پتو و یا پارچه برای خاموش کردن آتش اقدام کنند و فردی که آتش گرفته است باید خود را بر روی زمین انداخته و با غلطیدن به چپ و راست آتش را خاموش کند. سرپرست اورژانس فارس در خصوص استفاده از بالگرد نیز گفت: امکان پرواز شبانه بالگرد نداریم اما برای خدمات در نوروز علاوه‌بر سه بالگرد موجود یک بالگرد دیگر نیز در فارس مستقر خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی