[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

امور اداری بنیاد مسکن فارس رتبه برتر کشور شد ، روزنامه شیراز نوین

عباس قائدیان رئیس امور اداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس در همایش روسای امور اداری استان‌های کشور که در یزد با حضور هادی درفشی معاون پشتیبانی وجلال‌الدین خزاعی مدیرکل امور اداری وپشتیبانی بنیاد مسکن کشور برگزار شد به‌عنوان مدیر برتر تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان  فارس، هادی درفشی معاون پشتیبانی و هماهنگی  امور استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در این همایش با بیان اینکه بنیاد مسکن به عنوان یک سازمان با مدیریت جهادی همواره در محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم پیشتاز بوده است گفت: فرایندهای اداری و مالی دراین سازمان نیز مبتی بر مدیریت جهادی است و آموزه‌های مبتنی بر اخلاق ، تکریم ارباب رجوع ، توجه به عفاف وحجاب و نماز و فعالیت های فرهنگی همواره در بنیاد مسکن اولویت داشته است.
لازم به ذکر است دراین مراسم استان های اصفهان، آذربایجان غربی و فارس مقام‌های برتر امور اداری را به‌دست آوردند و عباس قائدیان رئیس امور اداری بنیاد مسکن فارس نیز لوح سپاس و تقدیرخود را از دست معاون پشتیبانی بنیاد مسکن کشور، دریافت کرد.
قائدیان پیش از این نیز در دوره‌های مختلف به عنوان کارمند نمونه استانی معرفی شده است و به عنوان مسوول برتر در رسیدگی به امور ایثارگران و همچنین در دوره‌های مختلف جشنواره شهید رجایی افتخارآفرینی کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی