[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس چهره برتر کشور شد، روزنامه شیراز نوین

در پنجمین جشنواره چهره سال راه و ساختمان که توسط مجتمع رسانه‌ای ساختمان به‌صورت رأی‌گیری از 7اسفندماه آغاز و تا 15اسفندماه ادامه داشت، مهندس غلامرضا نامورچی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس باتوجه‌به سوابق مدیریتی در شهرداری شیراز و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس چهره برتر این رأ‌ی‌گیری شناخته شد. 
جشن پایان سال96 صنعت راه و ساختمان روز پنجشنبه 17اسفندماه 1396 با حضور فرج اله رجبی رییس نظام مهندسی کشور، محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی، پیروز حناچی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و ایرج شهین‌باهر شهردار تبریز برگزار شد.
بر پایه این گزارش در این مراسم از سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط شامل وزارت راه و شهرسازی، تعدادی از شهرداران کلان‌شهرها، شورای شهر، سازمان نظام‌مهندسی، ادارات راه و شهرسازی، مجلس، نمایندگان شورای اسلامی، تولید‌کنندگان و انبوه‌سازان مسکن و ساختمان و تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی و مهندسی حوزه صنعت راه و ساختمان حضور داشتند.
همچنین در این مراسم «دبیرخانه‌ چهره سال صنعت راه و ساختمان» ضمن معرفی چهره‌های سال که جزو منتخبان پنجمین دوره چهره‌ سال 96 کشور در زیرگروه‌های سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان، شهرداران، ادارات راه و شهرسازی و پروژههایعمرانی بودند، اقدام به اهدای تندیس و تقدیر از این منتخبان کرد.
از اهداف برگزاری پنجمین جشنواره چهره سال راه و ساختمان، محورهای «بازآفرینی شهری» و «رعایت حقوق شهروندی» مورد تأکید بود. در جلسه پایانی که به‌منظور اهدای لوح و تندیس به برگزیدگان در 4دسته سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان، شهرداران کلان‌شهرها، مدیران کل راه و شهرسازی استان‌ها و پروژه‌های عمرانی برگزار شد، آقایان مهندس فرج‌اله رجبی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان، پیروزحناچی معاون فنی ‌و عمرانی شهرداری تهران، محمدسعید ایزدی معاون وزیرراه‌ و شهرسازی، هوشنگ عشایری معاون وزیر راه‌ و شهرسازی درخصوص محورهای یادشده سخنرانی کردند. شایان ذکر است غلامرضا نامورچی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس درگروه «رؤسای سازمان نظام مهندسی ساختمان»، ایرج شهین‌باهر شهردار تبریز به‌عنوان چهره سال راه و ساختمان در دسته کلان‌شهرها و مسعود نصرتی، شهردار رشت در دسته شهرها، تقی رضایی، مدیرکل راه و شهرسازی البرز در دسته «مدیران راه و شهرسازی» و پروژه محله بلاغی در دسته پروژه‌های عمرانی منتخبان مردمی برای چهره سال96 راه و ساختمان بودند که با اهدای تندیس در این مراسم از آنها قدردانی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی