[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

دانشگاهیان در اندوه فقدان پروفسور خدادوست، روزنامه شیراز نوین

اساتید و مدیران دانشگاه علوم پزشکی شیراز با انتشار پیام‌های جداگانه درگذشت پروفسور خدادوست را تسلیت گفتند.  
در پیام تسلیت سید بصیر هاشمی، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آمده است: درگذشت اندوه‌بار پروفسور علی‌اصغر خدادوست چشم‌پزشک نامدار ایران و جهان موجب تألم و تأثر فراوان شد. اینجانب این ضایعه را به خانواده محترم ایشان، محققان و جامعه چشم‌پزشکی کشور تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای او رحمت و رضوان و برای بازماندگان شکیبایی مسئلت می‌نمایم.
پیام تسلیت مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز: خبر درگذشت پروفسور خدادوست موجب تأثر و تألم گردید. این دانشمند فرهیخته سالیان طولانی عاشقانه به مردم خدمت می‌کرد و عشق به ایران و ایرانی در وجود او موج می‌زد. ایشان تجلی عشق به وطن بود و عقیده داشت جوانان ایرانی سرشار از استعدادند و باید شرایط پیشرفت جوانان در کشور فراهم شود. اینجانب ضمن تسلیت به خانواده، همکاران و دوستداران، علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
پیام تسلیت مدیرگروه چشم‌پزشکی دانشگاه:  درگذشت دانشمند ارجمند، استاد گران‌مایه، فخر جامعه پزشکی، نفر اول و پدر علم چشم‌پزشکی، دکتر علی‌اصغر خدادوست را به جامعه علمی کشور، جامعه جهانی و ملت بزرگوار ایران تسلیت عرض می‌کنم. اینجانب از طرف خود و اساتید گروه چشم‌پزشکی شیراز، خاموش شدن این شمع نورانی را خدمت عموم مردم به ویژه جامعه پزشکی و همکاران ایشان تسلیت و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت و برای خانواده بزرگوارشان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی