[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

بخش پشتیبان ۲بیمارستان نمازی وفقیهی راه‌اندازی شد، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از راه‌اندازی بخش پشتیبان بیماران سرویس‌های داخلی بیمارستان‌های نمازی و شهید فقیهی در بیمارستان پیوند بوعلی شیراز خبر داد. به گزارش «وب دا» در شیراز، عبدالخالق کشاورزی با اعلام خبر این اقدام جدید در عرصه خدمات درمانی شیراز گفت: هرچند در مراکز آموزشی درمانی نمازی و شهید فقیهی اقدامات درمانی ارزنده‌ای انجام می‌گیرد، اما ازدحام موجود در اورژانس‌ها از رضایت مردم می‌کاهد؛ بنابراین با توجه به اهمیت توزیع عادلانه خدمات درمانی بر اساس مناطق شهری و استانی و همچنین ازدحام بیش از حد بیماران در بیمارستان‌های نمازی و شهید فقیهی، این اقدام صورت گرفت.
 او ادامه داد: با هماهنگی مسؤلان بیمارستان پیوند اعضا و حمایت دانشگاه و گروه‌های آموزشی بخش داخلی بیمارستان پیوند، این امکان با پیش‌بینی با 35‌تخت فراهم شده و بیمارستان پیوند، پذیرای بیماران اورژانس 115 و اعزام از شهرستان‌ها و مراجعان غرب شیراز خواهد بود. معاون درمان دانشگاه گفت: با توجه به برخورداری بیمارستان پیوند اعضا از بخشهای ویژه با امکانات و هتلینگ مناسب و تعرفه دولتی، بهتر است بیماران از این مزایا برخوردار شوند و از اصرار مراجعان به دریافت خدمات در بیمارستان‌های مرکز شهر به‌تدریج کاسته شود.
کشاورزی یادآور شد: پس از تعطیلات نوروزی، برنامه‌ریزی لازم برای انتقال بیماران بیمارستان‌های نمازی و شهید فقیهی به بیمارستان پیوند در زمان تکمیل تخت‌های اورژانسی و نبود تخت خالی، صورت می‌پذیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی