[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

طوفان زرد شیراز در تهران، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین:  فجرسپاسی با رقم زدن پرگل ترین پیروزی این فصل مسابقات لیگ یک، برای اولین بار پس از نزدیک به دوسال، به رتبه دوم جدول رده بندی این رقابت ها رسید.
هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های ایران، عصر دیروز با برگزاری 8 دیدار آغاز شد و در مهمترین بازی، تیم مدعی فجرسپاسی موفق شد در تهران با نتیجه عجیب و غریب هفت بر یک، راه آهن را شکست دهد و با کسب 49 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به خونه به خونه بابل، در رتبه دوم قرار بگیرد. خونه به خونه بازی این هفته خود را هنوز برگزار نکرده و روز چهارشنبه در زمین خود پذیرای تیم آلومینیوم اراک است.
علی اصغر کلانتری سرمربی فجرسپاسی در این مسابقه از این بازیکنان در ترکیب اصلی خود استفاده کرد : پیمان سلمانی، حامد حیدری، سید محمد حسینی، علی مصلی نژاد، احسان جودکی،  امین شجاعیان، محمدرضا زینال خیری، میلاد صفایی، شاهین مجیدی، ابوذر صفرزاده و محمدمهدی نظری.‌‌
شاهین مجیدی در دقیقه 28 اولین گل بازی را به ثمر رساند و طوفان فجر از همین دقیقه آغاز شد. محمد مهدی نظری 4 دقیقه بعد حساب کار را دو بر صفر کرد. ابوذر صفرزاده در دقیقه 35 سومین گل تیمش را به ثمر رساند. امین شجاعیان در دقیقه 40 چهارمین گل فجر را وارد دروازه راه آهن کرد و بالاخره ابوذر صفرزاده پیش از پایان نیمه، حساب کار را 5 بر صفر کرد. در نیمه دوم هم در همان دقایق ابتدایی، محمدمهدی نظری بود که گل دوم خود و گل ششم فجر را وارد دروازه حریف کرد. در دقیقه 71 نظری هتریک کرد و حساب کار هفت بر صفر به سود شاگردان کلانتری شد. در دقیقه 80 علی امین الرعایایی یکی از گل‌های خورده تیمش را جبران کرد و بازی با نتیجه جالب هفت بر یک به سود فجر به پایان رسید.
اما در شیراز، تیم برق جدید میزبان نساجی بود و برابر حریف خود تن به شکست داد. در این مسابقه که در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شد، رحمان رضایی این نفرات را از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داد: آرش ملک، ميلاد احمدی، ايمان كيانی، ميثم شاه مكوندزاده، پوريا زارع، رسول بهاروندی، وحيد شاكر، مجيد جلالی، محمدرضا احمدی، سجاد خوگر و فرزان دانا.
در نیمه نخست دو تیم بازی متعادل و کم موقعیتی را به نمایش گذاشتند اما محمد عباس زاده در دقیقه 31 از یکی از معدود فرصت های میهمان استفاده و دروازه برق جدید را باز کرد. نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم برق جدید با ارائه یک بازی برتر، چند موقعیت عالی گلزنی روی دروازه شاگردان نکونام ایجاد کرد اما هیچ گاه به گل نرسید و در نهایت بازی با نتیجه یک بر صفر به سود نساجی به پایان رسید.  با این نتیجه برق جدید با همان 36 امتیاز، در رتبه یازدهم باقی ماند.
در سایر بازی ها، تیم صدرنشین نفت مسجدسلیمان در سیرجان با نتیجه دو بر یک مغلوب گل گهر شد و با 53 امتیاز در صدر باقی ماند. شهرداری ماهشهر در زمین خود، تیم مدعی بادران را با نتیجه تساوی 1-1 متوقف کرد تا این دو تیم سیرجانی و ماهشهری، کمک زیادی به فجرسپاسی کرده باشند. مس کرمان دو بر یک مس رفسنجان را شکست داد، شهرداری تبریز سه بر یک صبای قم بحران زده را در هم شکست و دیدار اکسین البرز و ماشین سازی تبریز و ملوان بندر انزلی و ایرانجوان بوشهر با تساوی بدون گل به پایان رسید.
هفته بیست و هشتم این رقابت ها روز شنبه هفته آینده آغاز می شود و در مهمترین بازی، تیم های فجرسپاسی و برق جدید، دربی شهر شیراز را برگزار خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی