[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

کی‌روش اگر اصلاح شود بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: کی‌روش اگر کمی ‌اصلاحات روی رفتار‌های خود داشته باشد همچنان بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی ایران است. کی‌روش اگر اصلاح شود بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی است.
ناصر ابراهیمی‌ روز جمعه در گفتوگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در‌خصوص برد پرسپولیس در دیدار برگشت مقابل الوصل، گفت: پرسپولیس در مقابل الوصل توانست به نتیجه دلخواه برسد، اما نمایندگان ایران باید کاری کنند که حداقل برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نگرانی نداشته باشند. وی ادامه داد: باشگاه‌های ما برنامه‌ریزی لازم را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارند و اگر تا به امروز برخی نتایج حاصل شده، به خاطر توانایی فردی بازیکنان ایرانی بوده است. سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: بزرگترین مشکل پرسپولیس در بازی‌های اخیر خط‌هافبک این تیم است که اصلاً نمی‌تواند در کار هجومی ‌به خط حمله کمک کنند و متأسفانه به‌غیر از پرسپولیس تقریباً تمام تیم‌های ایرانی با این مشکل روبه‌رو هستند. 
وی تصریح کرد: اگر به بازی استقلال هم تماشا کنید آنها هم مقابل العین و مقابل 100‌هزار هوادار خود عملکرد بسیار بدی داشتند و العین مستحق پیروزی در این بازی بود. عملکرد دو تیم بزرگ ایران نشان می‌دهد فوتبال ایران با افت روبه‌رو شده و باید هرچه سریعتر فکری به حال این مسأله کنیم. 
ابراهیمی ‌در خصوص درخواست فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد کی‌روش تا سال 2019 خاطرنشان کرد: کی‌روش زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیده است اما او یک ایراد بسیار بزرگ دارد که مربیان ایرانی را قبول ندارد و تا امروز حاضر نشده است یک دستیار قوی ایرانی در کنار خود قرار دهد. وی تصریح کرد: کی‌روش از نظر فنی بین 10مربی بزرگ دنیا قرار دارد اما باید از او بخواهیم که در کنار خود برای ما 4مربی خوب هم بسازد. 
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: موافق تمدید قرارداد کی‌روش هستم، اما به‌شرطی که هر چه او می‌گوید اجرایی نشود. فدراسیون فوتبال باید روی سرمربی خود نظارت داشته باشد و اگر این اتفاق رخ دهد او بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی است.
برخی رسانه‌های خارجی از قول نزدیکان کی‌روش خبر از پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد با این سرمربی تا سال 2019 را داده‌اند. 
طالقانی عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال در گفتوگوی اختصاصی با ایرنا این خبر را تأیید کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی