[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

آموزش و پرورش به حال خود رها شده، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- سید محی الدین حسینی ارسنجانی

Arsanjani.moiin@gmail.com

 سید عبدالرزاق موسوی عضو شورای اسلامی شهر شیراز که در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش  این شهرستان به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه یک و با حضور فرماندار، معاونان و رؤسای ادارات نواحی چهارگانه و دیگر اعضای این شورا برگزار شد از وضعیت اسف‌بار آموزش و پرورش کشور در جهات گوناگون انتقاد کرد. 
وی اظهار داشت: متأسفانه آموزش و پرورش سال‌هاست که به حال خود رها شده است و به اهداف خود که تربیت نسل نو اندیش و آزاده است نرسیده است و سال‌هاست که در همه کشور تمام مسئولان نظام یک حرف را می‌زنند و آنهم اینکه می‌گویند آموزش و پرورش محور توسعه است اما هیچ راهکار اجرایی برای آن تعریف نمی‌شود. 
موسوی گفت: ما آموزش و پرورشی‌ها و همه کسانی که در این نهاد خدمت می‌کنند باید یک فکر اساسی کنیم و آن این است که اراده‌ای جمعی نیست که این آموزش و پرورش را کمک کند بنابراین خودمان هستیم که باید راهی برای نجات آموزش و پرورش پیدا کنیم. 
رئیس انجمن اسلامی معلمان فارس همچنین افزود: قطعاً اگر مشکلات آموزش و پرورش حل شود سایر مشکلات نیز حل خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: قطعاً شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز کارگروه ها و کمیته‌هایی دارد که باید فعال شود و تأخیر در برگزاری جلسات کارگروه ها و کمیته‌ها هیچ توجیهی ندارد. موسوی همچنین برخروجی جلسات آموزش و پرورش تأکید کرد و در پایان گفت: گزارش عملکرد ماهانه شورا، گزارش فصلی ، ۶ماهه و سالانه این شورا به مردم و به فرهنگیان داده شود تا آنان هم در جریان تصمیمات و مصوبات این شورای قانونی باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی