[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۱
  • دوره جدید

مسابقات چند‌جانبه ژیمناستیک هنری در لامرد، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت ولادت با سعادت فاطمه زهرا(س) و روز زن(مادر) یک دوره مسابقات چند‌جانبه ژیمناستیک بین شهرستان‌های لامرد، اوز، گراش، خنج و جم با شرکت بیش از 90‌ژیمناست در سالن ژیمناستیک لامرد در روز جمعه مورخ 18‌اسفند برگزار شد.
این مسابقات در هفت‌رده سنی پسران و چهار‌رده سنی دختران برگزار گردید. حضور اولیای ژیمناست به‌عنوان تماشاگر از همه شهرستان‌های مدعو در این مسابقات، باعث دلگرمی‌ بیشتر ژیمناست‌های نونهال شهرستان‌ها شد. در پایان مسابقات، به کلیه ژیمناست‌های برتر گروه‌های سنی حکم قهرمانی و مدال اهدا شد. 
قبل از مراسم اهدای مدال‌ها و احکام قهرمانی، از ژیمناست‌های برتر سال‌96 و 95 با اهدای تندیس با حضور پدر و مادرشان تقدیر و تشکر شد. همچنین از زحمات چندین ساله مربیان خانم زائری و خانم‌ هاشمی‌زاده و نایب رییس محترم هیئت ژیمناستیک خانم سیده راضیه‌ هاشمی‌زاده با اهدای تندیس قدردانی شد.
عباسعلی توانا رییس هیئت ژیمناستیک استان در این ارتباط گفت: از اولیا محترم همه شهرستان‌های مدعو که با تمام وجود ژیمناست‌ها را تشویق کردند و باعث دلگرمی‌ نونهالان شدند کمال تشکر را دارم. از آقای ‌هاشم‌پور عزیز، مربی خوب اوز، آقای جوادپور، مربی دلسوز گراش، خانم حسینی مربی زحمتکش و فعال خنج، آقای جوی مربی خوب جم که دعوت ما را پذیرفتند، صمیمانه قدردانی می‌کنم.
هیئت ژیمناستیک استان فارس از شهرستان‌های شرکت‌کننده و ریاست اداره ورزش و جوانان لامرد و آقای عافری رییس هیئت ژیمناستیک این شهرستان و همکارانشان تشکر و قدردانی می‌نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی