[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

ممکن است این روزها با شخصی از نزدیکان‌تان احساس ناراحتی کنید اگرچه ممکن است این احساس پریشانی و اضطراب مستقیماً به این شخص ربطی نداشته باشد. درواقع شما ممکن است از هرکسی که حد و مرزهای احساسی‌تان را زیر پا بگذارد احساس ناراحتی کنید. ممکن است دوست داشته باشید که در وهله اول احساسات‌تان را برای خودتان نگاه دارید اما بعداز ظهر شرایطی پیش خواهد آمد که مجبور می‌شوید احساسات خود را با دیگران درمیان بگذارید.

اردیبهشت

احساسات شما در حال حاضر قوی‌تر هستند و ممکن است امروز مشکل جدیدی به وجود بیاید و باعث شود روز سختی داشته باشید. به شما توصیه می شود که احتیاط کرده و هوشیار باشید؛ برای اینکه شما قادر هستید با توجه به توانایی ذهنی خود یک تصویر زیبا را کاملاً بدون عیب و نقص تجسم کنید. هم‌اکنون شما به سمت نیازهای عمقی و اساسی خود پیش می‌روید و باید این حرکت را کندتر کنید وگرنه با مشکلی پیچیده مواجه خواهید شد.

خرداد

شما تا به حال بسیار مراقب بودید تا كاری را انجام دهید كه از شما انتظار می‌رفت. اما اكنون زمان تفریح و گردش در زندگی شما فرا رسیده، حتی اگر وظایفی دارید كه باید برای اینكه لذت خود را بدست بیاورید آنها را انجام دهید. امروز اگر توجه و تمركز كافی بر روی كاری كه انجام می‌دهید داشته باشید می‌توانید بسیار مفید واقع شوید و اگر بتوانید كارهایتان را امروز زود انجام دهید بعداز ظهر زمان كافی برای تفریح و خوشی خواهیدداشت.

تیر

به‌جای جبران حرفی که قبلاً زده‌اید یا کاری که دیروز کرده‌اید، ممکن است تنها مشکلات را برای خود عمیق‌تر کنید. حتی با بهترین تصمیمات و نیت‌ها، شما می‌توانید دیگری را سهواً برنجانید. البته، یک معذرت‌خواهی گرم و صمیمی می‌تواند خوبی و بزرگواری شما را نشان دهد، اما تنها اگر از ته دل باشد. این درام کوچک ممکن است یک روز دیگر به طول بینجامد تا زندگی شما را دستخوش تغییرات ناخواسته‌ای کند.

مرداد

به فکر شروع کاری هستید اما تنهایی مانع از این کار می‌شود. اگر فکر می‌کنید فردی مورد اعتماد در اطراف‌تان هست که می‌تواند همراهتان باشد، هرچه زودتر به او پیشنهاد همکاری دهید. مدت‌ها است ارتباط خوبی با عشق زندگی‌تان ندارید اما امروز فرصت خوبی برای حل مشکلات است، آن را از دست ندهید. در گفتگوهایتان نیز سعی کنید به جای حرف‌زدن، بیشتر گوش دهید. 

شهریور

امروز سیاره کلیدی شما یعنی مشتری باعث می‌شود که به ارزش خودتان پی ببرید و نسبت به کارهایی که می‌خواهید در آینده انجام دهید خوش‌بین باشید. اکنون زمان آن است که افکار مثبت‌تان را به واقعیت‌های دلپذیر تبدیل کنید. اما اول باید حقایق را بررسی کنید تا مبادا از واقعیت دور شوید. امروز سرشار از انرژی هستید، اما حواس تان باشد که غیرمنطقی عمل نکنید.

مهر

در پشت چشم‌های شما رازهای بسیاری نهفته است كه هركسی آن را متوجه نمی‌شود. افكار شما اكنون همه‌جا در حال پرواز هستند، اما الان سخت است كه بخواهید بر روی یک كدام از موضوعاتی كه به آنها فكر می‌كنید تمركز كنید تا آن را به واقعیت تبدیل كنید. این حرف به معنی این نیست كه آنها ایده‌های بدی هستند؛ بلكه به این معنی است كه اگر بخواهید آنها را به سختی جلو ببرید زمان شما تمام خواهد شد.

آبان

شما برای اینکه متوجه شوید که خط سیر جدیدتان شما را به جایی که می‌خواهید نمی‌رساند، شاید نیاز داشته باشید که تا زمان کافی صبر کنید. با تجدید نظرکردن در آنچه که شما هرروز انجام می‌دهید، این حس در شما به وجود می‌آید که این کارها مسیر زندگی همیشگی شما است. شما باید هدف‌های بلندمدت خود را تغییر داده و لازم نیست برای سیر تکامل طبیعی آنها پافشاری کنید.

آذر

میان شما و یکی از دوستان‌تان شکراب شده است، اما نگران نباشید زیرا با اعتماد به نفس و انرژی وافر می‌توانید به سرعت تمام مشکلات خود را بدون هیچ ناراحتی و دلگیری، حل کنید. در کاری دودل هستید، شاید بد نباشد کمی دیگر به خودتان فرصت دهید تا حقایق برایتان روشن‌تر شود آنوقت تصمیم درست را بگیرید. شما با دست‌های خودتان چاهی برای خود حفر کرده‌اید.

دی

برنامه‌ریزی‌کردن برای فعالیت‌های اجتماعی آینده‌تان به شما این امکان را می‌دهد که آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید. اما در آخرین لحظه شما تصمیم می‌گیرید که آزادانه عمل کنید. البته انجام‌دادن وظایف شما در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما وقت‌گذرانی با دوستان وقتی که بالاخره شروع به کارکردن کردید واقعاً می‌تواند به شما کمک کند پربارتر از قبل عمل کنید.

بهمن

احتمال دارد اولین بخش از روزتان را صرف كوشش‌كردن برای كنارآمدن با شرایط اخیر كنید، مخصوصاً زمانیكه پیچیدگی و بحران شدیدتر می‌شود. اما شما ارزش سادگی را ندارید؛ شما به آن توجه نمی‌كنید تا زمانیكه اتفاقات زیادی بیفتد، سعی كنید آن كارهایی را كه باید انجام دهید مشخص كنید. خوشبختانه، همچنانكه روز پیش می‌رود راه شما آشكار خواهد شد و ناگهان شما می‌فهمید كه كجا باید بروید، پس زمان را هدر ندهید.

اسفند

اگر این اواخر مشغول برنامه‌ریزی برای پروژه‌های کاری بوده‌اید و نمی‌توانسته‌اید درست و دقیق در مورد آن تصمیم‌گیری کنید، امروز زمان پاسخ‌دادن فرارسیده است. گزینه‌های خود را روی میز بگذارید و در مورد پیشنهادهای خود برای طرف مقابل توضیح دهید. البته احتمال دارد این پروسه باعث عصبانیت شما شود، اما باید صبور باشید و آرامش خود را حفظ کنید. شما به خوبی می‌دانید راه درست چیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی