[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

رئیس اداره اطلاع‎رسانی آموزش و پرورش فارس: مدارس شیراز تعطیل نیست ، روزنامه شیراز نوین

تعطیلی مدارس در برخی از شهرستان‎های استان
رئیس اداره اطلاع‎رسانی آموزش و پرورش استان فارس گفت: با توجه به درخواست فرمانداران برخی از شهرستان‎های استان و تصویب و اعلام ستاد مدیریت بحران استان، برخی مدارس در برخی شهرستان‎های استان فارس در روز سه شنبه ۲۶ بهمن تعطیل اعلام شد. به گزارش شیرازنوین و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، حمیدرضا شعبانی اظهار داشت: با توجه به بارندگی اخیر و اعلام ستاد مدیریت بحران استانداری فارس در شهرستان جهرم تمامی مدارس فقط 3 روستای طغر، امیرسالار و سیف‎آباد بخش خفر و مدارس پیش دبستانی و دبستان در بخش‎های سیمکان، کردیان، بخش مرکزی و شهرجهرم در نوبت صبح تعطیل است. رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش فارس گفت: در شهرهای لامرد و مهر، مدارس پیش دبستانی و دبستان در نوبت صبح تعطیل است و در شهرستان خنج نیز مدارس تمام دوره‎های تحصیلی در کل شهرستان در نوبت صبح تعطیل است.
 وی افزود: در شهر گراش مدارس تمام دوره‎های تحصیلی روستاهای این شهرستان در نوبت صبح تعطیل است. در شهرستان داراب به جز شهر داراب و «جنت‎شهر» مدارس نوبت صبح تمام مقاطع تحصیلی بخش‎ها و روستاهای داراب تعطیل است. 
رئیس اداره اطلاع‎رسانی آموزش وپرورش فارس گفت: در شهرستان قیروکارزین به جز شهر قیر مدارس تمام مقاطع تحصیلی نوبت صبح تعطیل است. در شهرستان زرین دشت تمامی مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول دبیرستان در شیفت صبح تعطیل است. شعبانی افزود: تاکنون تصمیمی مبنی بر تعطیلی مدارس شیراز گرفته نشده و مدارس این شهر در روز سه شنبه 26 بهمن ماه تعطیل نیست. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی