[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۰۸
  • دوره جدید

کلانتری: این پیروزی همیشه در خاطرم می‌ماند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال برق جدید شیراز گفت: با یک عده بازیکن جوان برابر نساجی مازندران که از مدعیان است خوب بازی کردیم، اگر‌چه بازیکنان کم‌تجربه ما در ابتدای بازی ترسیده بودند. به گزارش خبرنگار ایرنا رحمان رضایی، عصر‌یکشنبه پس از بازی برابر نساجی مازندران افزود: بازی دشواری بود، با این حال بازیکنان ما خیلی زود به بازی برگشتند و توانستند چند موقعیت گل هم ایجاد کنند که از روی بی‌تجربگی از دست رفت. بازیکن سابق تیم ملی ایران ادامه داد: سه بازیکن اصلی تیم برق را به دلیل محرومیت از سوی باشگاه در اختیار نداشتیم، اما در این دیدار وقتی بازیکنان ما به خود باوری رسیدند، توانستند تیم بسیار خوب نساجی مازندران را تحت فشار قراردهند. وی، با انتقاد از قضاوت داور این دیدار بیان کرد: داور با سوت‌های زیاد، بازی را از جریان می‌انداخت که این امر موجب شد بازیکنان جوان ما عصبی شوند. رضایی گفت: تیم نساجی برای حضور در این رقابت‌ها 100میلیارد‌ریال هزینه کرده است اما بازیکنان ما پول غذا و اسکان ندارند و از آنها که با دست خالی بازی می‌کنند، سپاسگزارم.
سرمربی فجرسپاسی هم پس از پیروزی هفت‌گله در زمین راه‌آهن گفت: اول از هر چیز باید به این نکته اشاره کنم که تیم شهید سپاسی که مزین به نام شهید می‌باشد همواره مورد حمایت این شهید بزرگوار بوده و خواهد بودو از اینکه در سالروز تولدم این برد بسیار خوب را به عنوان هدیه از بازیکنانم دریافت کردم خوشحالم و همواره در خاطرم خواهد ماند. 
وی ادامه داد: برد با‌ارزشی را بدست آوردیم و خدارو شاکرم که با یک برد پر‌گل شرایطمان را از نظر تفاضل گلی نیز بهبود بخشیدیم و ضمن خسته نباشید به تمامی‌ بازیکنان، این برد را به همه هواداران و مسئولین استان تقدیم می‌کنیم.
وی در خصوص اینکه آیا انتظار چنین برد پرگلی را داشت یا خیر؟ افزود: تیم راه‌آهن تیم با‌قدمت و با‌ریشه‌ایی می‌باشد و انتظار بازی سختی را با توجه به کیفیت چمن و نتایج بازی‌های قبل راه‌آهن داشتیم که خداروشکر بچه‌ها از اکثر موقعیت‌های بدست آمده نهایت استفاده را کردند و حتی چند موقعیت را نیز از دست دادیم.
وی در خصوص غرور کاذب بازیکنان بعد از برد پرگل و نبرد در هفته آینده افزود: اصلاً چنین نمی‌باشد و ما این برد را همین الآن فراموش کردیم و با نهایت قدرت و با تمام توان خود را مهیای انجام بازی بعد می‌نماییم.
وی در انتها افزود: از تمامی‌خبرنگاران تشکر می‌نمایم و این برد را به همه مردم شیراز و استان فارس تقدیم می‌کنم و این نوید را به هوادارن می‌دهیم که تا انتها به تلاشمان ادامه می‌دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی