[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۰۸
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز وقت آن فرا رسیده است که خیلی خوب و دقیق به حد و مرزها توجه کنید. شما باید یک مکالمه جدی با خودتان داشته باشید و برای کارتان، سلامتیتان، روابط خود با دیگران و به طور خلاصه هر جایی از زندگیتان که لازم می دانید حد و مرزهایی مشخص کنید. اینکه بدانید چه وقت «نه» بگویید و به دیگران اجازه ندهید از حدودی که برایشان مشخص کرده‌اید فراتر بروند در حال حاضر در زندگی شما بسیار مهم و ضروری است. 

اردیبهشت

امروز از اینکه واقعیت‌ها را پذیرفته و حواستان به آنچه دارد در زندگی‌تان می گذرد آگاه هستید اطمینان کامل پیدا کنید. شاید شما دارید مرحله ناخوشایند انکار را پشت سر می‌گذارید و حاضر به پذیرفتن واقعیت‌ها نیستید. چشم‌هایتان را خوب باز کرده و به دنیای اطراف خود با دقت نگاه کنید تا بتوانید خودتان را با واقعیت‌های زندگی تطبیق داده و شادی و رضایت خاطر را بار دیگر تجربه کنید. 

خرداد

امروز از آن روزهایی است که چیزهایی می‌بینید که چندان برایتان خوشایند نیستند و این موضوع هم بیشتر به خودتان برمی‌گردد تا دیگران! کارهایی که به تازگی یا حتی در گذشته‌های دور انجام داده‌اید ذهنتان را به خود مشغول کرده و باعث می‌شوند احساس شرمندگی و پشیمانی کنید. اجازه ندهید این احساسات ناخوشایند روزتان را خراب کنند.

تیر

امروز به اهمیت عشق در زندگی‌تان خوب فکر کنید. همه چیز در جنگیدن برای به دست آوردن شخصی که دوست دارید و فتح قلب او با استفاده از استراتژی‌ها و سیاست‌هایی‌که آموخته‌اید خلاصه نمی‌شود. عشق می‌تواند نگرش شما به دنیای اطرافتان را تحت تأثیر قرار دهد و تشکیل دهنده بخش مهمی از شخصیت شما باشد. امروز احتمالاً کارهای بسیار زیادی به عهده‌تان خواهد بود.

مرداد

شما برای رضایت نفس خود کاری انجام داده‌اید که حالا از آن پشیمان هستید و به شدت احساس گناه و عذاب وجدان دارید. در واقع ناراحتی شما از این بابت است که با انجام این کار به شخص دیگری آسیبی وارد کرده یا باعث ناراحتی و دلشکستگی او شده‌اید. به جای اینکه خودتان را با احساس گناه بیهوده و بی‌نتیجه شکنجه بدهید، بهتر است با طرف مقابلتان صحبت کرده و در صورت لزوم از او عذرخواهی کنید. 

شهریور

امروز داشتن دانش و آگاهی ویژگی بسیار مهمی برای شما خواهد بود و نیاز شدیدی به آن احساس خواهید کرد. اگر واقعاً به دنبال این آگاهی و دانش هستید باید به جای اینکه هیاهو راه انداخته و به دنبال جلب توجه باشید، ذهن خود را متمرکز کنید تا در سکوت و آرامش آنچه در جستجویش هستید را به دست بیاورید. این کار روی شناختی که دیگران از شما دارند نیز تأثیر قابل توجهی خواهد داشت.

مهر

چرا جنگی که می‌دانید در آن برنده نخواهید بود را ادامه می دهید؟! چرا خودتان و دیگران را گول می‌زنید و در حالی که می‌دانید در لبه پرتگاه قرار گرفته‌اید و هر لحظه ممکن است سقوط کنید، طوری رفتار می‌کنید که انگار کنترل همه چیز را در دست دارید و جواب همه سؤال‌ها در دست‌های شما قرار دارند. شاید بهتر باشد برای نجات خودتان هم که شده، به جای جنگیدن تسلیم شوید.

آبان

امروز عصبانیت همچون شعله‌های آتش در وجودتان زبانه می‌کشند، پس به نفعتان است که مواظب رفتارهای اشتباهی که ممکن است در اثر این احساسات منفی از خود بروز دهید باشید. برای پی بردن به ریشه این احساس، هر کاری که از دستتان ساخته است انجام دهید. اگر فکر می‌کنید در حقتان ظلم شده است، به این موقعیت به چشم یک فرصت برای ایجاد تغییرات و به دست آوردن عدالت و برابری نگاه کنید. 

آذر

کارهای خانگی و همچنین تکالیف شغلی وقت و تلاش زیادی طلب می‌کنند. ممکن است با مشکلات تکنیکی و روانی مواجه شوید. احتمال ایجاد نزاع و بی‌تفاهمی بسیار بالاست و ممکن است با هیجاناتتان شدت پیدا کند. برای حفظ انرژی‌تان، از توانایی طبیعی‌تان برای جست‌وجو میان مشکلات و حل کردن تمام موانع با شوخ‌طبعی استفاده کنید. امروز سعی کنید سپاس و قدردانی خود را به اطرافیانتان نشان دهید.

دی

امروز می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای کمی استراحت کردن باشد. شما این اواخر حسابی درگیر بوده‌اید و کارهای بسیار زیادی به انجام رسانده‌اید. حالا که چند روز بیشتر تا سال نو باقی نمانده است ممکن است احساس کنید یک دنیا کار در انتظارتان است که هنوز انجام نداده‌اید، اما باور کنید یا نکنید کمی استراحت شما را از برنامه‌هایتان عقب نخواهد انداخت. به خود و اطرافیانتان اعتماد داشته باشید.

بهمن

خطر زیادی وجود دارد که در معرض هزینه‌های جزیی قرار بگیرید. ستاره‌ها می‌گویند که موقعیت مالی‌تان آنقدر هم بد نیست و می‌توانید چیزی که دلتان می‌خواهد را بخرید. وقت خوبی برای خرید دستمال گردن، دارو، خرده‌ریزهای بامزه و قطعات و لوازم جانبی است. شاید هم شانستان بگیرد و به یک وسیله خیلی کمیاب بربخورید. امروز باید سعی کنید نهایت صبوری خود را به کار بگیرید.

اسفند

امروز سعی کنید خودتان را تا جای ممکن از حسد دور نگه دارید. اینکه به اهمیت رهایی از این احساسات منفی پی ببرید چنان احساس رضایت خاطری به شما هدیه خواهد کرد که می‌تواند پیشرفت قابل توجهی برایتان به همراه داشته باشد. خودتان را از بارهای اضافه‌ای که فکر می‌کنید برای حفاظت از خود لازم دارید اما برعکس آنچه فکر می‌کنید به حمایت و حفاظت از شما هیچ کمکی نمی‌کنند رها کنید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی