[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

رئيس جدید اداره سنجش آموزش و پرورش فارس منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل آموزش و پرورش فراس گفت: اداره سنجش یکی از کلیدی‌ترین ادارات آموزش و پرورش است.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، حمیدرضا آذری در آیین تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید اداره سنجش آموزش وپرورش فارس گفت: اداره سنجش یکی از کلیدی‌ترین ادارات آموزش و پرورش است؛ چراکه عملکرد آنها بر سرنوشت دانش‌آموزان تأثیرگذار است.
وی لازمه فعالیت در این حوزه را دانش و امانت‌داری عنوان کرد و گفت: برای فعالین حوزه امتحانات، داشتن دانش کافی، تجربه و آشنایی با قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌های امتحانات مهم و ضروری است.
وی سلامت و امانت‌داری مسئول امتحانات را با توجه به آسیب‌های موجود در جامعه بسیار مهم دانست و گفت: خوشبختانه این ویژگی‌ها در همکاران شاغل در امتحانات اداره کل مشهود است و این نقطه قوتی برای ما است.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس نیز  در این مراسم گفت: لازمه موفقیت در هر کار انجام کار تیمی و مشارکت همه اعضا در فعالیت‌ها است.
فرهاد اسماعیلی افزود: یکی از ویژگی‌های مهم اداره سنجش آموزش و پرورش فارس، انجام کار گروهی بوده که موجب موفقیت این حوزه تاکنون شده است.
در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات محمدرضا ستوده به‌عنوان رئیس سابق اداره سنجش آموزش وپرورش فارس، امیر شیرازی‌نژاد به‌عنوان رئیس جدید این اداره منصوب شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی