[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

کسب دو عنوان قهرمانی پیاپی توسط دانش‌آموزان پسر جهرم و دختران ناحیه سه شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئيس اداره تربيت بدنی و فعالیت‌های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: دانش‌آموزان پسردوره اول متوسطه جهرم در هندبال و بدمینتون و دانش‌آموزان دختر دوره متوسطه اول ناحیه سه شیراز نیز در والیبال و بسکتبال اول شدند.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عباس حاجی‌زاده گفت: در ادامه رقابت‌های سی‌وپنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر و سی‌وچهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر فارس، دانش‌آموزان پسر دوره اول متوسطه جهرم در هندبال و بدمینتون و دانش‌آموزان دختر دوره متوسطه اول ناحیه سه شیراز نیز در والیبال و بسکتبال اول شدند.
رئیس هیأت بدمینتون استان فارس گفت: در رشته بدمینتون دوره اول متوسطه پسران استان فارس، شهرستان جهرم موفق به کسب مقام اول این بازی‌ها شد، تیم دانش‌آموزی ناحیه یک شیراز به مقام دوم رسید و تیم‌های منطقه گله‌دار و ناحیه 2 شیراز نیز به صورت مشترک سوم شدند.
حاجی‌زاده افزود: در رشته هندبال دوره اول متوسطه پسران استان فارس نیز آموزشگاه آینده‌سازان جهرم مقام اول را به دست آورد، آموزشگاه فروغ اندیشه فیروزآباد در جایگاه دوم ایستاد و آموزشگاه نمونه دولتی وصال آباده نیز به مقام سوم بسنده کرد.
رئيس اداره تربيت بدنی و فعالیت‌های ورزشی آموزش و پرورش فارس همچنین با اشاره به ادامه رقابت‌های سی‌وچهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر فارس گفت: در رشته والیبال دانش‌آموزان دختر دوره اول متوسطه، ناحیه 3 شیراز  موفق به کسب عنوان اول این مسابقات شد و تیم‌های شهرستان آباده و فسا نیز به‌ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند.
وی همچنین به نتایج مسابقات قهرمانی آموزشگاه‌های استان فارس در رشته بسکتبال دانش‌آموزان دختر دوره اول متوسطه اشاره کرد و گفت: در این رقابت‌ها نیز تیم دانش‌آموزی ناحیه 3 شیراز اول شد، ناحیه 2 شیراز به مقام دوم رسید و شهرستان کازرون نیز در جایگاه سوم این رقابت‌ها قرار گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی