[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ایفای نقش هیئت‌های ورزشی شیراز در کتابخانه، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز‌، همان‌گونه که مطلعید آموزش و آشنایی همگانی با ورزش، مقدمه‌ای برای ورود مردم و پیش‌نیازی برای ایجاد فرصت هرنوع انتخاب و گزینش رشته‌های ورزشی توسط داوطلبان و متقاضیان است.
بر اساس توجه به همین ضرورت مهم‌، اولین ایستگاه مطالعه ورزش در محل درب ورودی اداره ورزش وجوانان شهرستان شیراز مستقر شده است.
ایستگاه مذکور این فرصت را دایماً دراختیار هیئت‌های ورزشی قرار می‌دهد تا خود رابه نحو مطلوبی به عموم مراجعین معرفی نمایند.
مناسب است تا هیئت‌های ورزشی نسبت به تهیه بروشوری با متنی ساده و روان در قطع4A‌ اقدام نموده و در باکس اختصاصی رشته ورزشی خود در ایستگاه بارگذاری نمایند.
موقعیت منحصربه‌فرد و حجم مراجعین اداره ورزش و جوانان شیراز باعث شده است تا همه‌روزه تعداد قابل توجهی از مشتاقان ورزش همراه با تنوعی از سؤالات به این اداره مراجعه نمایند.
این اقدام مفید و مؤثر،حاصل همکاری این اداره و مساعدت اداره کتابخانه‌های شهرستان شیراز می‌باشد، که امیدواریم با افزایش و تقویت این مشارکت، درسال جدید امکان تجهیز سایر اماکن ورزشی پرتردد شیراز به ایستگاه مطالعه فراهم آید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی