[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

کامیاب: دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران عبادت است، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: به واقع دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران عبادت است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، حیدرعلی کامیاب در دیدار با تعدادی از خانواده‌های شهید کارکنان اداره کل ورزش و جوانان ضمن گرامیداشت 22‌اسفند روز شهدا و ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه با بیان اینکه فرزندان شهدا‌، با تربیت مادران صبور و ایثارگر از بهترین‌های جامعه هستند گفت: صحبت کردن درباره جنگ و دفاع مقدس به ده‌ها‌هزار‌جلد کتاب لازم دارد، زیرا شهدا در مکتبی که وارد شدند قابل قیاس با جریان یا حذب خاصی نیستند، به همین دلیل از جایگاه خوبی نزد خدا برخوردار هستند.
وی افزود: به پاس خون شهیدان است که امروز در کشورمان در امنیت و آرامش زندگی می‌کنیم و استان فارس هم با تقدیم بیش از چهارده هزار شهید نقش مؤثری در جنگ و دفاع مقدس داشته است.
کامیاب گفت: وقتی به منزل شهیدان می‌رویم انرژی می‌گیریم و خدا این توفیق را به ما داده است که در هر‌ماه این افتخار نصیبمان شود.
مدیرکل ورزش و جوانان تصریح کرد: فرزندان شهیدی که در این اداره مشغول به کار هستند با خدمت صادقانه به ورزش و جوانان، به ما دلگرمی ‌و انرژی می‌دهند و از اینکه نماینده پدرشهیدشان هستند و اجازه نمی‌دهند پرچم از دستشان بیفتد بسیار خوشحال و خرسندیم. زیرا فرزندان این بزرگواران و سرافرازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌ادامه‌دهنده راه پدر شهید خود هستند و وظایف خود را در محل کار بخوبی انجام می‌دهند.
کامیاب در پایان سخنان خود بیان کرد: مادرانی که داغدیده هستند و همسران خود را در راه دفاع از اسلام و انقلاب از دست داده‌اند در روند تربیتی بچه‌هایشان خیلی زحمت کشیدند که جای تقدیر و تشکر دارد و والده گرامی ‌هم باید در این اداره به فرزندان خود افتخار کنند که با تحصیلات عالی خدمات شایانی برای جوانان انجام می‌دهند.
در پایان این جلسه با اهدا گل و لوح تقدیر از خانواده شهیدان تقدیر شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی