[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

هوای فارس تا شنبه بارانی است، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان فارس گفت: بارش باران و برف ناشی از سامانه بارشی کنونی تا روز چهارشنبه 27 بهمن ماه جاری ادامه دارد و با ورود سامانه جدید بارشی در این روز، هوای استان تا شنبه 30 بهمن بارانی است.
فرید اسماعیل زاده دیروز دوشنبه افزود: بر اساس نقشه‌های هواشناسی و جوی، میزان بارندگی از بعدازظهر سه شنبه 26 بهمن تا روز چهارشنبه در مناطق شمالی، غربی و مرکزی کاهش پیدا می‌کند اما سامانه متراکم و پربارش جدیدی از چهارشنبه وارد استان فارس می‌شود. 
وی اظهار کرد: ورود این سامانه بارشی نیز بارندگی قابل ملاحظه‌ای را در روزهای پنجشنبه تا صبح شنبه در پی خواهد داشت. 
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان فارس گفت: از ساعات پایانی شامگاه یکشنبه تا ساعت 6:30 صبح دوشنبه، شهرستان‌های قیروکارزین، فیروزآباد و فراشبند بیشترین میزان بارندگی را در سطح استان فارس داشته‌اند. 
اسماعیل زاده گفت: در این شهرستان‌ها به ترتیب، 33.6، 32.6 و 32 میلی متر بارش باران ثبت شده است. 
وی ادامه داد: در نقطه مقابل، شهر آباده هیچ بارشی را در این مدت نداشته است و شهرهای ایزدخواست با 0.2 میلی متر و صفاشهر با 6.5 میلی متر کمترین میزان بارش از شامگاه یکشنبه تا صبح دوشنبه را به خود اختصاص داده اند. 
این کارشناس هواشناسی فارس اظهار کرد: در این مدت، سد دروزن 23.8میلی متر و شیراز نیز 16.4میلی متر بارندگی داشته است و در شهر سپیدان سه سانتی‌متر برف بر زمین نشسته است.
خلیل رضائیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس یکشنبه در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان فارس گفت: با توجه به پیش‌بینی بارش‌های سیل آسا طی روزهای آتی، از شهروندان استان فارس و شهر شیراز تقاضا می‌شود که تا شنبه سی‌ام بهمن ماه جاری از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی