[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

کشف ۲۴۰‌میلیارد تومان کالای قاچاق در فارس، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 240‌میلیارد تومان کالای قاچاق در استان فارس کشف شده که باعث کسب رتبه برتر در ناجا شده است.
سردار «احمدعلی گودرزی» در مراسم صبحگاه عمومی پلیس فارس بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا‌کنون در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق، مأموران انتظامی استان فارس موفق به کشف انواع کالاهای قاچاق به ارزش 240میلیارد تومان شده‌اند.
 وی با اشاره به کشف 42‌تن مواد مخدر در سال جاری، خاطر‌نشان کرد: کشفیات مواد مخدر نسبت به سال گذشته رشد 30‌درصدی داشته است.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به حذف 28نفر شرور متواری در سال جاری در فارس اظهار کرد: با تدابیر و رصد اطلاعاتی کارکنان انتظامی، 55درصد سرقت مسلحانه و 100درصد سرقت از بانک کاهش یافته است.
سردار گودرزی تصریح کرد: درچهارشنبه آخر سال، نیروی انتظامی مخالف شادی مردم نیست ولی در عین حال با مخلان نظم و امنیت و کسانی که اقدام به انجام حرکات پرخطر کنند، به شدت و طبق قانون برخورد می کند. 
فرمانده انتظامی استان از کشف 3تن مواد پیش‌ساز مواد محترقه و 2میلیون و 36هزار عدد مواد محترقه کم‌خطر و پر‌خطر به ارزش 14میلیارد ریال خبر داد و گفت: رویکرد و دیدگاه پلیس نسبت به چهارشنبه آخر سال اجتماعی، جامعه محور و محله محور است و ما باید تلاش کنیم که آسیب‌های اجتماعی را به حداقل برسانیم. 
سردار گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اعتماد مردم بالاترین سرمایه نیروی انتظامی است عنوان کرد: مأموریت‌های نیروی انتظامی طاقت‌فرسات و مجاهدتی که امروز این نیرو در کشور انجام می دهد باعث شده مورد عنایت مردم و مسئولین قرار گیرد.
این مقام انتظامی با اشاره به استقرار 431ایستگاه نوروزی برای تأمین نظم و امنیت مسافران نوروزی، افزود: بیش از 12هزار نفر نیرو، راه اندازی بیش از 2هزار گشت خودرویی، موتوری و پیاده، آشکارسازی نقاط حادثه‌خیز در سطح جاده‌ها، تقویت نگهبان محلات به منظور افزایش ضریب امنیتی و تهیه لوح فشرده با رویکرد آموزش همگانی و هشدارهای پلیسی در تعطیلات نوروزی پیش‌بینی شده است.
وی در پایان با تأکید بر حضور پررنگ پلیس در مراکز خرید و پرتردد، از شهروندان خواست: حتی‌الامکان از همراه داشتن پول به میزان زیاد و در موارد غیر ضروری خودداری کنند و ضمن استفاده از کارت‌های عابر بانک، اشیاء با ارزش و طلاجات خود را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی