[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

افتتاح «بام سبز» در بیمارستان ابن سینا ، روزنامه شیراز نوین

رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن بازدید از بیمارستان ابن‌سینا، با افتتاح بام سبز این مرکز آموزشی درمانی و نیز کاشت نهال، هفته درختکاری را گرامی داشتند.
به گزارش «وب دا» در شیراز، رئیس بیمارستان ابن سینا در این برنامه ضمن ارائه گزارشی از خدمات این بیمارستان، با اشاره به تغییرات مهم ساختاری برای خدمات‌رسانی بهتر به بیماران، گفت: اتصال فاضلاب شهری این مرکز درمانی با اعتبار 580میلیون تومان و اختصاص فضای ساختمان قبلی مدیریت با مساحت 220 متر مربع به فضای درمانی با اعتبار 600 میلیون تومان، از دیگر  پروژه‌های  در حال انجام برای توسعه خدمات این مرکز است.
دکتر « احمد غنی زاده» افزود: این مرکز آموزشی درمانی، تنها بیمارستان جنوبی کشور است که دارای بخش اتفاقات فعال روانپزشکی با 28 تخت ویژه مردان و 15 تخت ویژه بانوان است.
او در ادامه از فعالیت 229 تخت بستری فعال در این بیمارستان و فعالیت 12 نیروی متخصص و فوق تخصصی درمانی خبر داد و اضافه کرد: این مرکز به بیماران استان‌های  مختلف کشور خدمات درمانی ارایه می‌دهد.
در ادامه مدیر بیمارستان ابن سینا ضمن بیان همکاری مدیران و مسئولان بیمارستان برای ارتقای این مرکز، گفت: این مرکز دارای رتبه نخست تراز مالی مثبت در رنکینگ بیمارستان‌های  استان فارس است.
مهندس «علی شجاعی» با اشاره به اینکه این بیمارستان دارای مساحت هشت هزار و 300 متر مربع است، افزود: مرکز آموزشی درمانی ابن سینا با 180 تخت فعال قبل از طرح تحول نظام سلامت مشغول به فعالیت بوده و پس از اجرای این طرح به 229 تخت رسیده است.
او ادامه داد: تعداد تخت‌های بخش اتفاقات مردان نیز از 29تخت تا 40 تخت قابل افزایش است.
مهندس شجاعی راه اندازی کتابخانه ویژه‌ای با 6 هزار جلد کتاب و سالن کنفرانس با ظرفیت 80 صندلی با امکانات دیداری و شنیداری ویژه را از دیگر امکانات این مرکز معرفی کرد.
احداث «بام سبز» بیمارستان ابن سینا با مساحت 280 متر مربع و مبلغ 300 میلیون تومان، با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، انجام شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی