[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

نجات کودک ۹ساله از مخفیگاه مرد آدم‌ربا، روزنامه شیراز نوین

میزان: فرمانده انتظامی شهرستان زهک، از عمليات موفقيت آميز مأموران پليس آگاهی اين شهرستان در شناسايی و دستگيری عامل آدم‌ربايی خبر داد.
سرهنگ محمد محمدی‌منش گفت: در پی کسب خبری از وقوع یک فقره آدم‌ربایی و ربوده شدن پسربچه 9ساله در شهرستان «زهک»، تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی برای شناسایی متهم یا متهمان و آزادی گروگان، بلافاصله موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با توجه به شناخت کامل مأموران از جغرافیای محل وقوع جرم و تحقیق و بررسی مشخص شد، علت و انگیزه این آدم‌ربایی اختلافات مالی بوده است.
محمدی‌منش تصریح کرد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و با به‌کارگیری کلیه امکانات، موفق شدند هویت و مخفیگاه عامل این آدم‌ربایی را در بیابان‌های نزدیک مرز، شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان زهک در پایان با اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی خود مبنی بر اختلافات مالی، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد كه مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی، آسایش شهروندان را بر هم بزنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی، با هنجارشکنان برخورد قاطعی خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی