[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

صدا و سیمای فارس در مسابقات قرآن کشوری اول شد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای فارس، مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در جوار بارگاه امام هشتم علیه‌السلام برگزار شد.
این دوره از مسابقات شامل حفظ پنج جزء، حفظ سوره نور و مومنون، مسابقه کتبی مفاهیم و معارف اهل‌بیت علیهم‌السلام، مسابقه پیام کوتاه (بزرگسالان)  و رشته‌های قرائت (برادران)، ترتیل‌خوانی (خواهران) و حفظ یک جزء( نوجوانان 7 تا 15 سال)، بخش‌های فیلم کوتاه 114 ثانیه‌ای و پژوهش‌های مرتبط با حوزه بازنمایی اخلاق اجتماعی از دیدگاه قرآن کریم و راهکارهای افزایش و توسعه فرهنگ قرآنی و خوشنویسی قرآن بود.
صدا و سیمای مرکز فارس در بین مراکز تنها مرکزی بود که در تمام بخش‌های مختلف مسابقه با 231 شرکت‌کننده حضور فعال داشت و در بین مراکز استانی و شبکه‌های سراسری در صدر مراکز کشور قرار گرفت و مقام اول چهاردهمین دوره از مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی را در بین مراکز سی و سه گانه کشور و شبکه‌های  سراسری به خود اختصاص داد. 
به همین مناسبت دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی، لوح سپاس، تندیس و جایزه مرکز برتر را در بین مراکز استانی و شبکه‌های  متعدد صدا وسیما به سهرابی مدیرکل مرکز فارس اهداء و از تلاش‌های مؤثر، مدبرانه و راهبری‌های هوشمندانه ایشان تشکر و قدردانی کرد.
ریحانه خورشید سوار، عبدالرضا رضایی، عباس شیردل از مرکز فارس برگزیده شدند و محمد صادق عادل تندیس و جایزه مقام اول خوشنویسی کشور را دریافت کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی