[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۸
  • دوره جدید

درمانگاه شهدای گمنام نورآباد به کادر پزشکان متخصص مجهز شد، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با دهه پرفروغ فجر، درمانگاه شهدای گمنام نورآباد به کادر پزشکان متخصص مجهز شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان فارس، سرپرست درمانگاه شهدای گمنام شهرستان نورآباد با اعلام این خبر گفت: این مرکز درمانی از جهت ارائه خدمات تخصصی در ابتدای راه قرار دارد. با گسترش امکانات و افزایش نیروی انسانی مجرب می‌توانیم گام‌های استواری در راستای خدمت‌رسانی به جامعه برداریم.
دکتر بهرامی با بیان اینکه در حال نیازسنجی و امکان‌سنجی به منظور افزایش امکانات موردنیاز هستیم، بیان داشت: تجهیز درمانگاه به پزشکان متخصص گامی مهم در راستای ارتقای سلامت منطقه است و از زحمت بیماران برای مراجعه به مرکز استان می‌کاهد.
وی افزود: در ابتدا خدمات تخصصی به بیمه‌شدگانی ارائه می‌شود که پزشکان خانواده آنها در درمانگاه شهدای گمنام تأمین اجتماعی نورآباد به ثبت رسیده باشد و در ادامه تلاش می‌کنیم به تمامی بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی ارائه خدمت کنیم.
او با قدردانی از حمایت‌های دکتر حسن‌شاهی، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس گفت: به منظور ارتقای بهره‌وری به نظرات ارزشمند تمامی افرادی که ما را در مسیر ارائه خدمات درمانی مطلوب به جامعه یاری دهند، نیازمندیم.
سرپرست درمانگاه شهدای گمنام شهرستان نورآباد تجهیز این مرکز درمانی را حاصل حمایت‌های مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان فارس، همکاری رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس بیمارستان ولی‌عصر(عج) ممسنی و لبیک پزشکان متخصصی دانست که در یک اقدام جهادی به درمان رایگان بیماران می‌پردازند.
دکتر بهرامی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: درمانگاه شهدای گمنام شهرستان نورآباد در زمره مراکز درمانی عمومی تأمین اجتماعی قرار می‌گیرد که دارای ردیف تخصصی نیست. به همین دلیل تمامی تلاش خود را به منظور بهره‌مندی از ظرفیت علمی پزشکان متخصص به کار گرفتیم.
سرپرست درمانگاه شهدای گمنام شهرستان نورآباد در بخش پایانی سخنانش از حمایت‌های مدیر درمان تأمین اجتماعی فارس، امام‌جمعه و فرماندار شهرستان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان ولی‌عصر(عج) شهرستان ممسنی و پزشکان متخصصی که در این مجموعه درمانی به جامعه بیماران خدمت‌رسانی می‌کنند، قدردانی کرد.
در ادامه این مراسم امام‌جمعه ممسنی گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی، فراگیری خدمات‌رسانی در حوزه بهداشت و درمان است که به حول و قوه الهی هر روز به نحو مطلوب‌تری در حال گسترش می‌باشد.
آیت‌الله شاکری‌فر با تبریک فرارسیدن مبعث پیامبر(ص) و ایام‌الله دهه فجر افزود: کیفیت ارائه خدمات درمانی در حوزه تأمین اجتماعی در ممسنی باید افزایش یابد و با شناختی که از دکتر بهرامی و همکاران سخت‌کوش وی وجود دارد، این امر امکان‌پذیر است.
او خواستار تبدیل شهدای گمنام شهرستان نورآباد به پلی‌کلینیک در آینده شد و اظهار داشت: برای نیل به این هدف ارزشمند نیاز به همکاری بیشتر تأمین اجتماعی داریم که تلاش زیادی را در راستای ارتقای سلامت و درمان جامعه انجام می‌دهند.
در پایان این مراسم به پاس بزرگداشت مقام شامخ شهیدان انقلاب به ویژه شهدای عرصه سلامت، یک اصله درخت در محوطه درمانگاه توسط امام‌جمعه شهرستان ممسنی غرس شد.
بر اساس این گزارش، گفتنی است جمعیت تحت پوشش پزشک خانواده در درمانگاه شهدای گمنام شهرستان نورآباد قریب به هشت‌هزار نفر است و شمار بیمه‌شدگان شهرستان‌های ممسنی و رستم به چهل‌هزار نفر می‌رسد.
در این درمانگاه خدمات ویزیت توسط پزشک عمومی، دندان‌پزشکی، آزمایشگاه، داروخانه، مامایی، تزریقات و نوار قلب ارائه می‌شد و هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خدمات ویزیت پزشک متخصص داخلی و عفونی، متخصص زنان و زایمان، متخصص کودکان و نوزادان نیز به بیمه‌شدگان به صورت رایگان ارائه می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی