[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

ممکن است در ذهنتان یک پرنده آزاد باشید، اما کارهای روتین و روزمره فرصت کمی‌در اختیار شما قرار می‌دهد تا مجالی برای خیالبافی داشته باشید. شما راحت می‌توانید راه‌حل رهایی از این موقعیت دشوار و پیچیده را بیابید. ممکن است کمی‌پیچیده باشد؛ به هر حال، اولین قدم همیشه دشوار است. شما همیشه کارهایتان را استادانه و ماهرانه آغاز می‌کردید و آشفتگی موقعیت کنونی که در آن قرار دارید، شما را کمی ‌ناامید کرده است.

اردیبهشت

امروز سرسخت‌ترین آدمی که سر راهتان قرار خواهد گرفت خود شما هستید. شما تبدیل به سخت‌گیرترین منتقد خود شده‌اید و خودتان و عملکردتان را با بی‌رحمی تمام زیرسؤال می‌برید. شما دائم در تلاش برای بهتر شدن و تکامل هستید و نباید زحمات خود را نادیده بگیرید. به جای تنبیه و سرزنش خودتان، بهتر است کمی خودتان را تشویق کرده و حتی به خودتان جایزه بدهید.

خرداد

سعی کنید از خلاقیتی که امروز در اختیار دارید به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. بیکار ننشینید و به پرنده خیالتان اجازه پرواز بدهید و بگذارید هر چقدر می‌خواهد به دوردست‌ها برود. مواظب باشید اگر نسبت به آنچه قصد انجامش را دارید دچار تردید شوید و جلوی قدرت تخیل خود را گرفته و از آن در انجام فعالیت‌های حرفه‌ای یا هنری خود استفاده نکنید.

تیر

امروز به نظر می‌رسد کمی ‌آشفته هستید و نمی‌توانید از اعمالتان، نتیجه مشخصی انتظار داشته باشید. به همین خاطر سخت است به ذهنتان سر و سامان دهید. اگر فکر می‌کنید یکی از نزدیک‌ترین دوستان یا همکارانتان مانع کارهای شماست، سعی کنید به جای اینکه عصبی شوید و مثل آسیاب بادی دور خود بچرخید، علت را در رفتارها واکنش‌های خود جستجو کنید. 

مرداد

زندگی شما سخت‌تر از آن است که دوست دارید و هنوز راه ساده‌ای به ذهنم نمی‌رسد تا برای کاهش استرس‌های درونی‌تان به شما پیشنهاد کنم. شما نیازهای اساسی دارید که مستلزم این است که روش‌های مشخصی را برای زندگی خود اتخاذ کنید،‌ در عین حال قلبتان چیزی بیش از داشته‌های کنونی‌تان می‌خواهد. این آرزوهای قشنگ را برای داشتن آینده‌ای بهتر از دست ندهید.

شهریور

شما می‌خواهید در کارتان موفق شوید، اما امروز آن صبر و حوصله‌ای که باید در انجام کارها داشته باشید را ندارید. اگر حواس‌پرتی و آشفتگی در کارتان نداشته باشید موفق خواهید شد و حالا که آنها را در اختیار ندارید، ناامید شده‌اید. به نظر می‌رسد نزدیکانتان آنقدر که باید، به محیط اطرافشان توجهی ندارند. شاید بهتر باشد برای خودتان حد و مرزی تعیین کنید یا برای اثبات درستی و حقانیت خودتان، رابطه‌ای را پایان ببخشید.

مهر

ممکن است امروز احساس گیجی پریشانی کنید، به خاطر اینکه فکر می‌کنید قدرت خلاقیت شما امروز ناپدید شده است. کارهای تکراری و روتین شما امروز معکوس شده و باعث می‌شوند نتوانید به راحتی روی دنبال کردن رویاهایتان تمرکز کنید. به خاطر اینکه نمی‌توانید کارهای معجزه‌بخش انجام دهید خود را سرزنش نکنید. شما بیش از آن که حتی فکرش را هم بکنید لایق بااستعداد هستید. 

آبان

امروز نیاز دارید تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید که آیا با خودتان روراست باشید یا وجهه ظاهری و اجتماعی خود را حفظ کنید. تصمیمات و افکار اخیر شما به آن میزان که به نظر می‌رسد مهم نیستند، زیرا آنها قسمتی از یک پیشرفت بلندمدت هستند که ساختار روابط کنونی شما را دوباره تعریف می‌کنند. به یاد داشته باشید ونوس جذاب با سیاره حاکم شما پلوتون در اتصال هستند و احساسات شما را تشدید می‌کنند.

آذر

امروز به نظر می‌رسد شخصی به طرز غیر قابل تحملی شما را آزرده خاطر می‌کند و بی هیچ دلیل مشخصی با شما مخالفت می‌کند که این کار باعث به‌وجودآمدن لحظات سختی برای شما می‌شود. اما احتمالاً ماجرا بیش از چیزهایی است که چشم شما آنها را می‌بینند. ممکن است دیگران آن ناامیدی و یأسی که شما از خودتان بابت حل و فصل استرس‌های درونی‌تان دارید به خود شما منعکس کنند. 

دی

ممکن است امروز روز ترقی و پیشرفت شما نباشد، مخصوصاً اگر شخصی از نزدیکانتان چیزی از شما بخواهد که شما قادر نباشید درخواست او را انجام دهید. این تقاضاها ممکن است به خاطر وابستگی شخصیتی که شما دارید یک درگیری شدید ایجاد کند که هیچ برنده‌ای هم نداشته باشد. به جای اینکه تلاش کنید یک موقعیت حل نشدنی را تعمیر کنید، قواعد بازی را عوض کنید.

بهمن

اهمیت ندارد شما چقدر می‌خواهید چیزها را سرهم کنید، الان نیاز دارید به محدودیت‌هایی که اخیراً جزیی از زندگی‌تان شده است آگاهی یابید. اوضاع همیشه این‌جور باقی نمی‌ماند، حتی اگر نتوانید مسیر واضحی برای رسیدن به موقعیت ایدئالتان ببینید. هر چه قدر اکنون سخت‌تر برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید، دیرتر به آن می‌رسید. 

اسفند

امروز برای شما روز فوق‌العاده‌ای خواهد بود. روابط شما با اطرافیانتان به ویژه آنهایی که از جنس مذکر هستند خیلی خوب پیش خواهد رفت و با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید بود. از این فرصت به ویژه برای پیش بردن اهداف حرفه‌ای خود، به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و اگر نقطه ابهامی در روابطتان وجود دارد، سعی در برطرف نمودن آن و بهتر کردن این روابط داشته باشید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی