[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

این علائم یعنی در بدن شما مشکلی هست که نمی‌دانید!، روزنامه شیراز نوین

بسیاری از بیماری‌ها قبل از تشدید شدنشان در بدن علائمی بروز می‌دهند درحالی که با شناخت آن علائم می‌توان قبل از حاد شدن بیماری از آن جلوگیری کرد.
به گزارش صد آنلاین، گاهی اوقات مشکلات جدی خودشان را با علائم کوچکتر نشان می‌دهند که ما خیلی از آنها را جدی نمی‌گیریم. بهتر است که به صدای بدنتان گوش دهید و عملکرد آن را مد نظر قرار دهید تا از بیماری‌ها و مشکلات جدی جلوگیری کنید. علائمی را به شما معرفی می‌کنیم که نشان‌دهنده یک بیماری در بدن شماست و بهتر است آن ها را پیگیری کنید.
سردردهای مداوم و شدید
بسیاری از افراد سر درد و میگرن دارند، اما آن را پیگیری نمی‌کنند. سردردهایی که شدت زیادی دارند و مدوام تکرار می‌شوند، می‌تواند نشان‌دهنده مشکلات مختلفی در بدن باشد که بهتر است هرچه سریع‌تر بررسی شود.
تشنج
جالب است بدانید که تقریباً 3 درصد کل مردم دنیا یک‌بار تجربه تشنج دارند، اما یک سوم این سه درصد به تشنج دوم دچار می‌شوند. تشنج برای اولین بار می‌تواند ترسناک باشد، اما همیشه علامت بیماری صرع نیست. شاید نشان‌دهنده مشکلات دیگری در مغز باشد که بهتر است پیگیری شود.
بینایی ضعیف غیرعادی
همه ما بینایی خوبی نداریم، اما بینایی ضعیف به خصوص ضعفی که غیرعادی باشد می‌تواند علامت خطر باشد. پس بهتر است که هرچه سریع‌تر مشکلات بینایی خود را پیگیری کنید.
غش کردن و از حال رفتن
اگر سابقه این را دارید که در شرایط بحرانی از حال می‌روید و غش می‌کنید و جوان هم هستید، بدانید که مشکلی مانند قلب در بدنتان وجود دارد که باید آن را پیگیری کنید.
سرگیجه‌های نگران‌کننده
بسیاری از افراد ممکن است سرگیجه را تجربه کنند، اما اگر احساس می‌کنید بدون هیچ دلیلی به طور ناگهانی دچار سرگیجه می‌شوید، احتمالاً مشکلی در بدن شما و نوع جریان خونتان وجود دارد که باید هرچه سریع‌تر آن را پیگیری کنید.
تنگی نفس
این که تحت بعضی از شرایط؛ احتمالاً شرایط استرس‌زا نفستان می‌گیرد، شاید یک علامت طبیعی باشد اما اگر خیلی زود کم می‌آورید و حتی با انجام ورزش‌های ساده هم تنگی نفس می‌گیرید، باید هرچه سریع‌تر آن را پیگیری کنید.
بی‌اختیاری ادرار
قطعاً بی‌اختیاری ادرار اگر به صورت ناگهانی اتفاق افتاده باشد، یعنی مشکلی در مثانه یا روده شما وجود دارد که در سن جوانی اتفاق طبیعی نیست. شاید به دلیل ضعف و بی‌حسی یکی از اعضای بدن شما باشد و هرچه سریع‌تر باید پیگیری کرد تا به مشکلات جدی و سخت‌تر تبدیل نشود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی