[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

۵ میلیون مسافر در راه شیراز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش  روابط عمومی معاونت عمرانی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در جلسه‌ شورای ترافیک استان فارس، گفت: هماهنگی‌های  لازم و برنامه‌ریزی‌های پیش‌بینانه با توجه به مشکلات تردد تعطیلات نوروز سال‌های قبل انجام  شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، گفت: پیش‌بینی ما میزبانی از بیش از ۵ میلیون نفر مسافر نوروزی در شیراز است.  وی از انتقال غرفه‌های  دستگاه‌های خدمات‌رسان به حد فاصل پلیس راه شیراز اصفهان تا پل اکبر آباد، یک‌طرفه کردن خیابان‌های محدوده حافظیه و سعدیه و اماکن تاریخی، جلوگیری از اسکان در مدارس موجود در نقاط پرتردد شیراز، ساماندهی مبادی ورودی جنوبی و شرقی و غربی شیراز و جلوگیری از فعالیت مشاغل مزاحم و آماده‌باش تعمیرگاه‌ها و نمایندگی‌های مجاز خودرو، مراکز فنی و امداد خودروها به‌عنوان بخشی از پیش‌بینی‌های انجام شده یاد کرد.
رحیمی کنترل هوشمند ترافیک را راهکاری مؤثر بر کاهش تلفات و جلوگیری از مشکلات دانست و با بیان اینکه اجرایی شدن کنترل هوشمند در بلوار رحمت شیراز نمونه‌ای موفق از توسل به این راهکار است، گفت: طی ۱۰ ماه گذشته میزان تلفات ناشی از حوادث رانندگی در محور بلوار رحمت به یک نفر کاهش یافته است. 
در این جلسه برای هماهنگی پلیس راه و راهور، راه‌ و شهرسازی، شهرداری، مخابرات، هلال‌احمر، اورژانس و سایر اداره‌ها برای خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان و مسافران نوروزی تصمیماتی اتخاذ شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی