[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

فارس قهرمان مسابقات کلیستنیکس کشور، روزنامه شیراز نوین

تیم هیئت آمادگی جسمانی استان فارس با کسب هفت مدال رنگارنگ در مسابقات کلیستنیکس قهرمان کشوری انتخابی تیم ملی ۲۰۲۴ خوش درخشید.
به گزارش شیرازنوین و به‌نقل از روابط عمومی هیئت آمادگی جسمانی استان فارس، محمدجواد کشاورز، سرپرست هیئت آمادگی جسمانی استان فارس در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات کلیستنیکس قهرمان کشوری انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۴ به میزبانی شهرستان مرودشت در استان فارس برگزار شد.
کشاورز با بیان اینکه این مسابقات به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص) و گرامیداشت دهه فجر از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ برگزار شد، افزود: این مسابقات در چهار رشته قدرت، استقامت، یک تکرار و فری استایل برگزار شد.
وی با اشاره به حضور۱۳۰ ورزشکار این رشته از ۲۳ استان کشور در مسابقات، اظهار داشت: نفرات برگزیده این رویداد ملی جهت حضور در تیم ملی ایران اعزامی به مسابقات کلیستنیکس استریت ورک اوت ۲۰۲۴ انتخاب خواهند شد.
سرپرست هیئت آمادگی جسمانی استان فارس با تشکر از همه دست‌اندرکاران و همراهان از جمله سرپرست و هیئت رئیسه،کادر اجرایی، کمیته کلیستنیکس و تیم داوری فدراسیون آمادگی جسمانی و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و مرودشت که ما را در این رویداد ملی همراهی کردند، ابراز داشت: تیم استان فارس با تلاش ورزشکاران با کسب ۷ مدال شامل دو طلا، دو نقره و سه برنز توانست خوش بدرخشد که قطعاً سهم خوبی را در انتخابی تیم ملی خواهد داشت.
نتایج این دوره از رقابت‌ها:
یک تکرار سبک‌وزن:  نفر اول: محمود مهری، نفر دوم: حجت نخعی و نفر سوم: سید علی میر محمد حسینی.
یک تکرار سنگین‌وزن: نفر اول: نیما نایبی، نفر دوم: سبحان جوادی و نفر سوم: علی نوری.
استقامت سبک‌وزن: نفر اول: ادریس عزیزی، نفر دوم: علی عباسی و نفر سوم: مجید قاسمی شهپر.
استقامت میان‌وزن: نفر اول: حسین تیموری،  نفر دوم: امیرحسین حیدریان و نفر سوم: علی کرد بهمنی.
استقامت سنگین‌وزن: نفر اول: بهراد روستایی، نفر دوم: ولید سلامت و نفر سوم: علی مددی گندوانی.
فری استایل میان‌وزن: نفر اول: ایلیا آذرنوش، نفر دوم: امید فلامرزی و نفر سوم: امیر امینی.
فری استایل سبک‌وزن:  نفر اول: شهاب صفر آبادی، نفر دوم: علی نیکدل و نفر سوم: صالح پورحاتمی.
فری استایل سنگین‌وزن: نفر اول: فرهنگ زکریایی، نفر دوم: آرمین هنزازاده و نفر سوم: اسحاق صبوری.
 قدرت سبک‌وزن: نفر اول: مهران ملکی اقدم، نفر دوم: سجاد رفیعی  و نفر سوم: محمدعلی رستمی.
 قدرت میان‌وزن: نفر اول: احسان ساجدی، نفر دوم: مهدی عبیزاده و نفر سوم: علیرضا باستین.
رده پیشکسوتان: 
قدرت: نفر اول: حمیدرضا ابراهیمی فر، نفر دوم: فریدون نیک‌نام و نفر سوم: آیت‌الله زارعی.
استقامت: نفر اول: آساد شفیعی، نفر دوم: عمار محمودی و نفر سوم: فرشاد مرادی.
یک تکرار بیشینه: نفر اول: وحید ابراهیمی فر، نفر دوم: حسن حق شناس و نفر سوم: علی‌اکبر غلامی.
فری استایل: نفر اول: سروش پولادیان، نفر دوم: مصطفی منائی و نفر سوم: محمد قهرمانی.
گفتنی است نفرات برتر در این مسابقات جواز حضور در تیم ملی کلیستنیکس جهت اعزام به مسابقات جهانی را کسب کردند.
اسامی داوران: ۱. محمدعلی یوسفی ۲. هومان عباسی ۳. پدرام امیدی ۴. سعید رضایی ۵. سپهر نادری ۶. دانیال اکبریان ۷. علیرضا ابراهیم زاده ۸. سعید مصلی نژاد ۹. میلاد ایران پور ۱۰. جواد زنده دل ۱۱. پدرام سوزنده
سرپرست رویداد و داور فری استایل: بهادر رزاقی 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی