[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 تقاطع غیرهمسطح تخت جمشید - سرداران که به مناسبت دهه فجر افتتاح شد در قسمت‌هایی از پل که مخصوص عابرین پیاده می‌باشد بتن‌های کف آن ترک دارد و راه‌آب هم ندارد، پروژه‌ای که بتن‌های آن بعد از اتمام کار ترک بخورند یعنی بتن‌های کارشده با مقاومت پایینی بوده که این اتفاق افتاده، از شهردار محترم درخواست پیگیری را داریم.
عباسی 
 اگر تیم‌های فجر و برق شیراز برای جذب بازیکن‌های خود فستیوالی برگزار و از جوانان و نوجوانان شهر خود استفاده کنند شاید در نتیجه‌گیری‌ها و آینده آنها تأثیر بسزایی داشته باشند.
زارعی
 در خیابان‌هایی مانند سلمان فارسی و ... که نمایشگاه‌های متعدد خودرو وجود دارد؛ نمایشگاه‌دارها خودروها را در پیاده‌روها پارک می‌کنند و مانع عبور و مرور افراد پیاده می‌شود از شهرداری خواهشمندیم پیگیری نمایند.
عامری 
 صفحه سرگرمی روزنامه شیراز نوین صفحه‌ای متفاوت با روزنامه‌های دیگر است و دارای مطالب مفیدی برای خانه تکانی‌های عید می‌باشد از سردبیر این روزنامه کمال تشکر را داریم.
تولایی 
 ای کاش پلیس + 10 در هر استان به طور کامل می‌توانست همه امور را به صورت مستقل جوابگو باشند نه این که فردی که کارت پایان خدمتش مال قبل از پیروزی انقلاب بوده و مفقود شده حتماً باید به تهران برود و از آنجا پیگیری نماید.
آگهی

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی