[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

مدتی است از اطرافیانتان غافل شده‌اید. امروز که کمی سرتان خلوت‌تر شده، بهترین زمان است تا به شرایط کنونی و افرادی که در زندگی‌تان هستند، بیشتر بیاندیشید. بلندپروازی شما باعث شده در ابرها سیر کنید، اما زیاده‌روی نکنید و خودتان را با واقعیت هماهنگ کنید. انرژی مثبتی که امروز در هوا پراکنده است، شما را وادار می‌کند احساسات خود را با فردی که به او علاقه دارید در میان بگذارید که نتیجه آن بسیار خوشایند خواهد بود.

اردیبهشت

خوشحال و شاد باشید، زیرا کدورت‌هایی که بین شما و فرد محبوبتان به وجود آمده بود از بین می‌رود تا شما بتوانید باز روابط‌تان را مثل سابق ادامه بدهید. هنگامی‌که روابطتان دوباره آغاز شد در رابطه با مسائلی که بر سر آنها بحث و مشکل داشتید دیگر سخنی بر زبان نرانید. زیرا شما دیگر به پاسخ این جواب‌ها احتیاجی ندارید. شما فقط فرد محبوبتان را می‌خواستید که با عنایت خداوند به سوی شما بازگشته است. 

خرداد

ممکن است امروز بیشتر از همیشه از نظر احساسی کنجکاو باشید، اما اگر بخواهید بدون فکر کردن به عاقبت کاری آن را انجام دهید نتیجه مطلوبی در پی نخواهد داشت. معمولاً شما اول کار هیجان دارید و از این تجربه سرمست و شادمان هستید. اما بعد مجبورید دوباره برگردید و خوب فکر کنید. به جای انکار احساساتتان، به ناشناخته‌ها اعتماد کنید و از آن به عنوان عاملی برای تغییر استفاده کنید.

تیر

چند روز اخیر سرتان بیش از حد شلوغ بوده، اما امروز روزی است که باید به صندلی خود تکیه دهید و فقط نگاه کنید. در مورد موضوعی ذهن شما دچار تردید شده است، دوراهی‌های زیادی مقابلتان وجود دارد که قادر به تصمیم‌گیری نیستید. به نشانه‌های اطرافتان بیشتر توجه کنید و از آنها کمک بگیرید، اما بدانید هرچه سخت‌تر بگیرید، برای خودتان نیز سخت‌تر پیش خواهد رفت.

مرداد

از اتفاقاتی که در این اواخر برای شما رخ داده است ناراحت و غمگین شده‌اید، از زندگی‌تان دلسرد شده‌اید، اما نا امید نباشید؛ زیرا این روزهای غم‌انگیز عمر زیادی ندارند و به زودی روزهای شادی و خوشبختی روی خود را به شما نشان خواهند داد. کاملاً طبیعی است که شما در اثر مشکلات زیادی که داشته‌اید خسته شده‌اید، اما حواستان باشد؛ زیرا موقعیت‌های اجتماعی خوب در آینده‌ای نه چندان دور به شما داده خواهد شد.

شهریور

شما توسط یک اتفاق یا صحبتی که به تازگی برایتان پیش ﺁمده انرژی مثبت زیادی گرفته‌اید، به همین دلیل اقدامات و فعالیت‌های مهمی برمی‌دارید که در ﺁینده‌تان تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد. به خاطر داشته باشید هر کاری پستی و بلندی‌های مختص به خودش را دارد. هیچ‌گاه ناامید یا هیجان‌زده نشوید. در هر مرحله‌ای که هستید صبر را پیشه خود کنید تا به موفقیت کامل دست پیدا کنید.

مهر

امروز شاید احساس یک مرغ مادر را داشته باشید‌ و دوست داشته باشید از هر کسی که در اطراف شماست و از نزدیکان شما محسوب می‌شود نگهداری و مواظبت کنید. شما می‌دانید چه چیزی برای آنها بهتر است و آنها نیز حاضر نیستند هیچ نظری را به جز نظرات خود بشنوند. اما رفتار قاطع شما خودبه‌خود روی آنها تأثیر گذاشته و آنها را تشویق می‌کند دور شما جمع شوند و به روش خود و نه به روش شما عمل کنند.

آبان

شما بیشتر اوقات در نیمه مبهم و پنهان ضمیر ناخودآگاه خود به سر می‌برید. بعضی اوقات این سفرهای درونی بسیار پیچیده است و به طوری شما را در خود فرو می‌برد که کاملاً غرق می‌شوید. به هر حال امروز می‌توانید در داخل و بیرون این سایه‌های تاریک گشت‌وگذار کنید، چراکه ماه نشان شما از دوازدهمین خانه تصورات شما حرکت کرده است. آرام باشید؛ الان مجبور نیستید از تصوراتتان نتیجه خاصی بگیرید.

آذر

بازگشت ماه به نشانتان می‌تواند شما را تشویق کند کاری را به شیوه خودتان انجام دهید یا حداقل درباره آن به طور جدی فکر کنید. اگر ازجوامع اجتماعی نیز عقب‌نشینی می‌کنید، به این معنی نیست که بیش از حد منزوی هستید. حتی اگر سرانجام ندانید در زندگی‌تان چقدر کار مفید انجام داده‌اید، با کسانی معاشرت کنید که بیشترین لذت را با مصاحبت آنها می‌برید.

دی

امروز یکی از دوستان یا همکارانتان می‌تواند با انجام دادن کاری کاملاً زشت و زننده، شما را شگفت‌زده کند. شما می‌توانید مخالفت خود را با حرف‌هایی که بیان می‌شود ابراز کنید، اما اکنون عاقلانه است که تعجب خود و یا قضاوت منفی خود را نشان ندهید. به جای نشان دادن عکس‌العمل، موقعیت خود را حفظ کنید و بر اعصاب خود مسلط باشید.

بهمن

به جای اینکه نگران سروسامان دادن ذهنتان باشید، سعی کنید از خلاقیت خود برای ابراز وجود در برابر دیگران استفاده کنید. اغلب بسیار سخت است بخواهید به وسیله پاسخ دادن به تمام پرسش‌های دیگران، اعتماد به نفس خودتان را محک بزنید. به هر حال اگر با خود صادق باشید موفق‌تر خواهید شد. آماده باشید و زمانی را برای این بگذارید که نگرانی‌هایتان را با دیگران تقسیم کنید، به جای اینکه آنها را در تاریکی ابهام بگذارید.

اسفند

مدتی است که انرژی‌تان جریان دارد و حالا شما می‌خواهید تغییری ایجاد کنید. آگاه بودن به محدودیت‌هایتان کمکتان می‌کند، اما شما باید برای عقب نشینی و کوتاه آمدن برنامه‌ریزی کنید. تنها بودن در میان برنامه‌های خیلی شلوغتان از آنچه تصور می‌کنید بدتر است. حتی اگر فکر می‌کنید زمان برای تمام کارهایتان ندارید، باید بتوانید با برنامه‌ریزی اندکی از پس کارهایتان بربیایید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی