[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

اجر واقعی تلاشگران مخلص را خداوند متعال تضمین کرده است، روزنامه شیراز نوین

سردار سرتیپ پاسدار روح الله نوری فرمانده قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در صدا وسیمای فارس از مدیرکل و همکاران این مرکز که در برگزاری یادواره شهدای والامقام استان‌های فارس، هرمزگان و بوشهر این نیرو را یاری کرده اند، تقدیر و تشکر کرد. 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره گفت: اجر واقعی تلاشگران مخلص را خداوند متعال تضمین کرده است. 
وی با اشاره به پوشش رسانه‌ای یادواره شهدای اطلاعات 3 استان فارس، هرمزگان و بوشهر توسط صدا وسیمای فارس را بسیار خوب توصیف کرد و با قدردانی از این عملکرد اظهار امیدواری کرد همه در دفاع از حریم ولایت و دستاوردهای انقلاب و پاسداشت ارزش‌های به دست آمده به واسطه مجاهدت شهدای گرانقدر موفق باشند. 
مدیرکل صدا وسیمای مرکز فارس نیز در این دیدار با اشاره به خدمات و جانفشانی‌های رزمندگان مقتدر جمهوری اسلامی ایران در 8 سال دفاع مقدس گفت: دفاع کشور ما در مقابل هجوم بیگانگان و استکبار جهانی که هربار به شیوه‌ای با نظام مقدس جمهوری عناد می‌ورزند ادامه داد و یکی از مهمترین عوامل بازدارندگی و مقابله موفق ما با آنها یادآوری مجاهدت عزیزانی است که با اهدای جان خود امنیت امروز ما را تضمین کرده‌اند. 
یادواره شهدای اطلاعات استان‌های فارس، بوشهر و هرمزگان نیروی زمینی سپاه پاسداران به همت قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره و با حضور جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح، خانواده شهدا و مردم در شیراز برگزار شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی