[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

ارتش خرید اجناس خارجی که مشابه داخلی دارد را ممنوع کرد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده کل ارتش تأکید کرد: خرید اجناس خارجی که مشابه داخلی دارند در ارتش ممنوع است.
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه راهیان نور نیروی هوایی ارتش در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول با اشاره به نامگذاری سال‌۹۷ به نام سال حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی از سوی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: ارتش در این موضوع پیشرو است. ما پیش از این نیز از منویات فرمانده معظم کل قوا آگاهی داشتیم و چندین سال است که خرید جنس خارجی که مشابه داخلی دارند در ارتش ممنوع شده است.
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش گفت: خرید اجناس خارجی که مشابه داخلی دارند در ارتش ممنوع است. همچنین به دلیل نوع کاری که ارتش دارد، تکیه به توان داخلی از مدت‌ها پیش آغاز شده است.
وی افزود: ما اگر بخواهیم به تجهیزات خارجی هم اتکا کنیم، خارجی‌ها این تجهیزات را به ما نمی‌دهند و این مسئله سال‌هاست که وجود دارد. همین باعث شده است که ما برای دفاع از کشور به توان خودمان و نیروهای متخصص داخلی تکیه کنیم. با این حال نامگذاری امسال یک تکلیف قطعی و مضاعف برای ماست که این روند را چه در زمینه تجهیزات دفاعی و چه ملزومات غیردفاعی جدی‌تر پی‌بگیریم و حتماً این کار را انجام خواهیم داد و این امر برای ارتش کار نشدنی و دشواری نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی