[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

همه برای مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش کنند تا دشمن مأیوس شود ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس خواستار مشارکت همه آحاد جامعه برای افزایش مشارکت در انتخابات شد و گفت: هرجا ما قدمی به عقب برگردیم، دشمن ۱۰ گام جلو می‌آید؛ لذا همه باید برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند تا دشمن مأیوس شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، محمدهادی ایمانیه در دیدار با جمعی از فرهنگیان شهر شیراز به صورت حضوری و فرهنگیان سراسر استان به صورت برخط، با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: نقش حضرت امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) پس از واقعه کربلا در ماندگاری این واقعه تاریخی بی‌بدیل بود.
 استاندار فارس افزود: باید قدر دعاهای حضرت زین‌العابدین(ع) در صحیفه سجادیه را بدانیم؛ چراکه سرشار از آموزه‌های اخلاقی و مفاهیم بلند و پرمعناست که می‌تواند تأثیر مثبتی در تربیت و زندگی فرزندان ما داشته باشد.
ایمانیه با اشاره به تأکید اهل بیت(ع) به اهمیت علم‌آموزی، گفت: قدر و منزلت کار معلمان در سخنان اهل بیت(ع) بسیار مشهود است.
 استاندار فارس ادامه داد: در راستای رفع مشکلات سخت‌افزاری فضاهای آموزشی، کمیته‌ای با حضور مدیران کل آموزش و پرورش، نوسازی مدارس و خیران مدرسه‌ساز تشکیل و موارد پیگیری شود.
 استاندار فارس خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را باید برای رفع مشکلات فضاهای آموزشی به کار گیریم و از محل مولدسازی باید علاوه بر نوسازی، بخشی را به زیباسازی فضاهای آموزشی تخصیص دهیم.
 رئیس شورای آموزش و پرورش استان فارس همچنین گفت: تلاش می‌کنیم برای حل مشکل نوسازی و تجهیز و به‌روزرسانی مدارس از طریق وزارت آموزش و پرورش و دولت تا مهرماه آینده اعتبار لازم تأمین و تخصیص یابد.
 ایمانیه ادامه داد: ارتباط و تعامل نزدیک با اداره کل ورزش و جوانان، کتابخانه‌ها، اوقاف، شهرداری‌ها و سایر ادارات مربوطه راهگشای بسیار از مشکلات آموزش و پرورش خواهد بود.
 استاندار فارس با تأکید بر حل و پیگیری مسئله مسکن فرهنگیان و تخصیص زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن آنها گفت: پیگیری این مسئله از طریق دولت و وزارت آموزش و پرورش در اولویت کاری قرار می‌گیرد.
 رئیس شورای آموزش و پرورش استان فارس به طرح مطالبات معلمان در این دیدار اشاره کرد و گفت: بسیاری از مطالباتی که از سوی نمایندگان معلمان مطرح شد، کشوری است؛ اما در عین حال برای رفع آنها پیگیری خواهم کرد.
 استاندار فارس با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: باید تلاش شود افرادی که صلاحیت بیشتری دارند انتخاب شوند؛ البته اگر در حوزه انتخابیه‌ای افراد دلخواه ما حضور نداشته باشند، باز هم مشارکت در انتخابات واجب است و باید فرد بهتر را انتخاب کنیم.
 وی ادامه داد: هرجا ما قدمی به عقب برگردیم، دشمن ۱۰ گام جلو می‌آید؛ لذا همه باید برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند تا دشمن مأیوس شود.
 وی با تأکید بر حل و پیگیری مسئله مسکن فرهنگیان و تخصیص زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن آنها گفت: پیگیری این مسئله از طریق دولت و وزارت آموزش و پرورش در اولویت کاری قرار می‌گیرد.
وی در ادامه گفت: تلاش می‌کنیم برای حل مشکل نوسازی و تجهیز و به‌روزرسانی مدارس از طریق وزارت آموزش و پرورش و دولت تا مهرماه آینده اعتبار لازم تأمین و تخصیص یابد.
 شایان ذکر است، در این نشست پنج تن از نمایندگان معلمان به ارائه مطالب پرداختند. ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی، جوان‌گرایی، تقویت مدارس غیردولتی، تقدیر از دولت به واسطه اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان، به‌روزرسانی تجهیزات مدارس، توسعه فضاهای آموزشی، کمبود نیروی خدماتی در مدارس، توسعه و تجهیز هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش، تخصیص مکانی ویژه ارائه تولیدات هنرستان‌ها و...، از جمله مواردی بود که نمایندگان معلمان در این دیدار در حضور استاندار مطرح کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی