[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

بازی با برزیل، فرانسه و ایتالیا قطعی است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: از زمانی که هدایت تیم ملی فوتسال را بر عهده گرفتم، همه هدفم کنترل حاشیه‌ها بود و هیچ وقت اهل هیاهو نبودم.
به گزارش آنا، محمد ناظم‌الشریعه درباره برنامه‌های تیم ملی فوتسال ایران در سال جدید گفت: «در سال جدید اولویت اصلی ما بها دادن به جوانان است. فوتسال ایران ظرفیت‌های زیادی دارد و بازیکنان جوان زیادی پشت خط باتجربه‌ها هستند که باید به آنها توجه خاصی کرد. در مسابقاتی که در سال ۹۶ برگزار شد، به دلیل اهمیت رقابت‌ها فرصت کمی به جوانان تیم ملی داده شد. در سال ۲۰۱۸ که در چند تورنمنت بین‌المللی شرکت می‌کنیم، قصد داریم با تیم «ب» خودمان راهی مسابقات شویم و بیشتر به جوانان فرصت بازی کردن بدهیم.»
وی افزود: «بازی با کشورهای بزرگ فوتسال دنیا اولویت اصلی سال جدید است که تاکنون بازی با کشورهای برزیل، فرانسه و ایتالیا قطعی شده ‌است. ژاپنی‌ها هم درخواست بازی دوستانه با تیم ملی را به فدراسیون ارسال کردند که قرار است یک بازی هم با این تیم انجام دهیم. همچنین تیم ملی در تورنمنت‌های قزاقستان و اصفهان هم شرکت خواهد کرد. مسابقات جام باشگاه‌های آسیا هم مردادماه امسال برگزار می‌شود که قهرمانی نماینده ایران در این رقابت‌ها برای فوتسال ما از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار است و باید برنامه‌ریزی دقیقی برای این رقابت‌ها انجام دهیم.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی