[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

تلاش مجلس برای هم‌طراز کردن حقوق بازنشستگان با شاغلان، روزنامه شیراز نوین

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که به استان قم سفر کرده است، صبح پنجشنبه‌۱۶‌فروردین‌ماه با آیت الله‌العظمی‌سبحانی از مراجع عالی‌قدر تقلید دیدار و گفتوگو کرد.
لاریجانی در این دیدار با اشاره به اهمیت مسائل اقتصادی گفت: یکی از مهم‌ترین مسائل در این حوزه، بخش تولید است و قطعاً تا زمانی که این مسائل حل نشود موضوعات دیگر مانند اشتغال نیز قابل حل شدن نیست.
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات مجلس برای تسهیل حوزه سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنعت و کشاورزی افزود: خوشبختانه در بودجه سال ۹۷ منابع مناسبی در نظر گرفته شد تا طبق آن تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای توسعه سرمایه‌گذاری در روستاها ارائه شود.
وی ادامه داد: همچنین در بودجه امسال نمایندگان مجلس مقرر کردند که تسهیلات ارزان قیمت و مناسب برای توسعه حوزه صنعت اختصاص داده شود.
لاریجانی با اشاره به اهمیت توسعه صادرات غیر نفتی گفت: تقویت این بخش یکی از راهکارهای حل مشکلات اقتصادی است، از این رو ما برای بهبود وضع اقتصادی کشور باید از پروژه‌های صادرات و تولید حمایت کنیم.
رییس قوه مقننه ادامه داد: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی در بودجه سال جاری تلاش‌های مثبتی را برای کاهش اختلاف حقوق کارمندان و همچنین هم طراز کردن حقوق بازنشستگان با شاغلان انجام داد.
لاریجانی با بیان اینکه در شرایط کنونی منطقه در وضعیت خوبی قرار دارد گفت: خوشبختانه در کشور عراق معضل تروریسم حل شده و تروریست‌ها در شرایط کنونی سرزمینی ندارند، از طرفی دیگر در مسئله سوریه نیز وضع بهتر شده و راه حل سیاسی در این عرصه باید دنبال شود

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی