[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

معرفی تولیدات بهاری صدا وسیمای مرکز فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل صدا وسیمای فارس در اولین نشست شورای معاونان این مرکز با ابراز خرسندی از عمل به برنامه‌ریزی‌های حوزه‌های پیام و پشتیبانی برای ایام نوروز گفت: همکاران این مرکز فراتر از وعده‌های داده شده اقدام کردند.
سهرابی با اشاره به این که مرکز فارس با ابتکار منحصر به فرد خود با توجه به شرایط ویژه حاکم بر زمان تحویل سال ویژه‌برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی خود را از ساعت 10صبح تا 23شب به صورت زنده از 6‌لوکیشن مجزا تقدیم مخاطبان کرد که این اقدام یک رکورد و در نوع خود بی‌نظیر بود.
وی حضور شخصیت‌های علمی- فرهنگی- هنری  از جمله شاعر و ادیب کشور تاجیکستان آقای منصور خواجه اف در کنار شخصیت‌های ملی و استانی کشور در ویژه‌برنامه 11ساعته تحویل سال را اقدامی درخور توجه دانست که تحسین مخاطبان و مدیران رسانه ملی را به همراه داشت. 
مدیرکل صدا وسیمای فارس بیان کرد: واحد خبر این مرکز با پخش گزارش‌های خبری تولیدی از دهه دوم اسفندماه، با تولید خبر و گزارش‌های خبری آمادگی دستگاه‌های خدمت‌رسان استان از جمله راهداری، پلیسراه، هلال احمر، اورژانس، شهرداری‌ها، اماکن اقامتی و... را در کنار بیان وضعیت آب و هوا و نکات ایمنی و امنیتی اطلاع‌رسانی کرد.
سهرابی افزود: حوزه سیما در قالب 33عنوان برنامه در 512قسمت به مدت 19906دقیقه (332ساعت) با پخش ویژه‌برنامه تلویزیونی تحویل سال با نام «نوبهار است...»، پخش روزانه 3عنوان برنامه زنده، پخش 4عنوان برنامه تولیدی، پخش روزانه انیمیشن و فیلم‌های سینمایی، بازپخش طنز خودمونی و گلچین خوشا شیراز و حضور آذری، وزیر ارتباطات و فن‌آوری در برنامه تلویزیونی مهمان خانواده در ایام نوروز بود . 
وی اظهار کرد: حوزه صدا در قالب 42عنوان برنامه در 368قسمت برنامه به مدت 17708دقیقه (295ساعت) با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرد.
سهرابی برقراری 22ارتباط با مراکز استانی کرمانشاه، ایلام، خلیج فارس، خوزستان، بوشهر، آبادان، لرستان، خراسان رضوی، همدان و اراک را از اقدامات دیگر صدای مرکز فارس در این ایام دانست.
وی تصریح کرد: حوزه خبر در این ایام 1228خبر و گزارش به مدت 904دقیقه (بیش‌از 15ساعت) تولید کرد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی