[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

اجرای پروژه‌های عمرانی سرعت می‌گیرد، روزنامه شیراز نوین

معاون فنی و عمرانی شهرداری شيراز اعتقاد دارد كه سال 97 فصل جديد و طولانی كار و تلاش و سال درخشانی برای توسعه و پيشرفت است.
حسين آرگيو در جمع مدیران پروژه‌های شهرداری شیراز گفت: امسال را با انرژی مثبت آغاز كرده‌ايم و برای تكميل تمام پروژه‌ها خصوصاً پروژه‌های شاخص براساس اولويت‌های مد نظر تلاش بيشتری به‌كار می‌بنديم.
وی با بيان اينكه پروژه‌های عمرانی شاخص ارزيابی شهرداری‌ها محسوب می‌شود، حل مشكلات املاک مورد مسير، تهيه گزارش‌های دقيق از وضعيت پروژه‌ها و رفع موانع احتمالی بر سر راه تكميل پروژه‌ها را از اولويت‌ها برشمرد.
معاون شهردار شيراز با بيان اينكه هر پروژه‌ای كه مشكلات شهروندان را رفع كند، انسان محور است گفت: فصل، فصل کار و تلاش است و بايد با استفاده كامل از زمان در اختيار و چند شيفته شدن پروژه‌ها، به كارها سرعت بيشتری بخشيد.
آرگيو با تأكيد براينكه هماهنگی‌های دورن‌سازمانی در اجرا و پيشبرد برنامه‌ها و پروژه‌های مختلف اهميت بسياری دارد گفت: تمام مجموعه‌ شهرداری يك هدف والا را دنبال می‌كند و آن رضايت‌مندی شهروندان است.
وی همچنين از اجرايی شدن پروژه‌های جديد در سال 97 خبر داد و گفت: به زودی و پس از طی مراحل قانونی پروژه‌های جديد را به مناقصه خواهيم گذاشت و به حتم بهره‌گیری از پیمانکاران بومی در اولویت خواهد بود.
آرگيو يكی از مهمترين اولويت‌های سال 97 را آسفالت معابر و خيابان‌های شهر شيراز دانست و گفت: سازمان عمران شهرداری شیراز کار بزرگی در زمينه‌ی آسفالت معابر و اجرای پروژه‌های عمرانی و بازآفرینی شهری پیش رو دارد.
براساس اين گزارش در این جلسه بر آسفالت مسیر جدید جنوبی و تملک املاک در مسیر تقاطع شهید رودکی، تملک املاک مسیر، نصب گاردریل و پایه‌های روشنایی در پروژه جوادیه، نصب گاردریل و آرماتوربندی و قالب‌بندی در پروژه رحمت-امیرکبیر- مطهری، دیوارگذاری پروژه توسعه زیرگذر گلستان و مناقصه چپگرد خروجی صدرا، رفع موانع پیشرفت ساختمان جدید شهرداری، شیب‌شکن اردیبهشت، بزرگراه و پل رودخانه‌ای مولوی، فاز سوم بزرگراه کوهسار مهدی، بررگراه توسعه جنوب، تقاطع امیرکبیر- مهدیه و مناقصه پل فدک، بزرگراه‌های آتی شمالی و جنوبی بزرگراه دکتر حسابی، نصب درزهای انبساط تقاطع غیرهمسطح معلم و ولی عصر و... و بر به کارگیری نیروی فنی و تکنسین بیشتر در شیفت‌های مختلف تأکید شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی