[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۴
  • دوره جدید

رفیعی : کی‌روش علاقه خاصی به من دارد، روزنامه شیراز نوین

هافبک ایرانی الخور طی مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌های قطر، از تمایل خود برای ماندن در لیگ این کشور سخن گفت و از رابطه‌ خوبش با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران پرده برداشت.
به گزارش «ورزش سه»، سروش رفیعی بازیکن ایرانی تیم الخور قطر مصاحبه‌ای با سایت استاد الدوحه این کشور انجام داده و در رابطه با وضعیت خودش، باشگاهش و تیم ملی ایران نکاتی مطرح کرده است. 
به عنوان اولین سوال، شرایط لیگ قطر و زندگی در دوحه را چگونه می‌بینی؟
من حدود 9ماهی است که در قطر حضور دارم و لحظات خوبی را در این شهر تجربه کردم و می‌توان گفت آزمون و تجربه مهمی برای من به حساب آمد. لیگ ستارگان قطر برخلاف تصوری که خارج از این لیگ وجود دارد، مسابقات بسیار سختی است. همواره در این لیگ خودت را زیر فشار می‌بینی. بازیکن حرفه‌ای در لیگ ستارگان قطر باید نهایت تلاش و قدرت خود را به کار بگیرد. حال می‌توانم بگویم همه چیز خوب و یک هفته به پایان لیگ مانده است و دوستان خوبی در این‌جا پیدا کرده‌ام و به دنبال این هستم که فصل را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانم.
شما عملکرد بسیار خوبی در الخور داشته‌اید. اما آیا فشارها و انتقادها روی تو تأثیر نگذاشته است؟
می‌توانم بگویم بله. در لیگ قطر فشار زیادی بر بازیکنان خارجی وارد می‌شود و همواره انتظارات از این بازیکنان بالاست. من به عنوان یک فوتبالیست خارجی، تمام تلاش خودم را کردم که بهترین عملکرد و توانایی را نشان دهم. البته باید بگویم در زمان سرمربی قبلی فرصت زیادی برای بازی به من نمی‌رسید. اما با آمدن البیاوی سرمربی جدید، وضعیت من بهتر شد و بازی به من هم رسید.
مربی جدیدمان بسیار خوب و باتجربه بود و مثل برادر با بازیکنان برخورد می‌کرد. البیاوی پست من را تغییر داد و باعث شد من عملکرد بهتری از خود نشان دهم. ما با این مربی بدشانس بودیم و می‌توانستیم امتیازات بیشتری کسب کنیم که متأسفانه نشد. 
شرایط قراردادت با باشگاه الخور چگونه است؟
قرارداد من با الخور پایان این فصل تمام می‌شود. اما هنوز یک بازی تا پایان فصل باقی مانده است و از طرف دیگر باید در جام پادشاهی قطر شرکت کنیم و مسابقه بدهیم. من بعد از اتمام تمام این مسابقات تصمیم قطعی را خواهم گرفت.
سوال ما را بی‌پاسخ گذاشتید. آیا باشگاه الخور برای تمدید قرارداد با شما صحبت کرده است؟
مدیر برنامه‌های من با باشگاه صحبت کرده است. من پیشنهادهایی دارم اما امکان ماندنم در الخور بیشتر از همه است. از حضور در فوتبال قطر خوشحال هستم و بعد از جام پادشاهی، تصمیم نهایی را خواهم گرفت. در حال حاضر از داخل و خارج لیگ قطر پیشنهاد دارم، اما مدیران تیم الخور همیشه با من برخورد خوبی داشتند و من از آنها راضی هستم.
نظرت در رابطه با تیم ملی ایران و نبودن در این تیم چیست؟
تیم ملی ایران بهترین تیم آسیا است و بعد از برزیل دومین تیم راه یافته به جام جهانی محسوب می‌شود. امیدوارم تیم کشورم در روسیه بهترین نتایج را بگیرد. من با سرمربی تیم ملی رابطه خوبی دارم و کی‌روش به من علاقه دارد. اما این مربی هم تفکرات خاص خودش را دارد و می‌توان گفت در پست من دو بازیکن عالی ایفای نقش می‌کنند که هر دو کاپیتان تیم ملی هستند. با این حال از دعوت به تیم ملی ناامید نیستم و تمام تلاش و توان خود را در این راه به کار خواهم گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی