[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

کولاکوویچ در راه کی‌روش، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی والیبال تأکید کرده بازیکنانش را تا پایان مسابقات جهانی‌2018 می‌خواهد. به گزارش «ورزش سه»، والیبال ایران سال بسیار شلوغی را در پیش دارد. ابتدا حضور در لیگ ملت‌های والیبال 2018، بازی‌های آسیایی، کاپ آسیا و سپس مسابقات جهانی مهمترین رویدادهای ملی در سال جاری هستند. 
ایگور کولاکوویچ، سرمربی مونته‌نگرویی تیم ملی از مسئولان فدراسیون درخواست کرده علاوه بر کاپ آسیا، در بازی‌های آسیایی که از نظر زمانی نزدیک به مسابقات جهانی‌2018 است، تیم ملی ب با کادرفنی دیگری شرکت کند. 
به نظر می‌رسد فدراسیون هم زیر بار این خواسته رفته و با اینکه مدال طلای بازی‌های آسیایی برای کاروان ایران از اهمیت بالایی برخوردار است، بازیکنان اصلی در آن استراحت و تمرین می‌کنند تا برای مسابقات جهانی آماده شوند. 
دیگر خواسته کولاکوویچ به تداخل زمانی تمرینات آماده‌سازی تیم ملی با رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا برمی‌گردد. سرمربی تیم ملی به فدراسیون تأکید کرده حاضر نیست هیچ بازیکنی را قبل از مسابقات جهانی به باشگاهش بدهد تا در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شرکت کند. 
این مسأله به چالش بزرگی تبدیل شده و در شرایطی که نماینده والیبال ایران در جام باشگاه‌های آسیا هنوز مشخص نیست؛ فدراسیون و باشگاه‌ها را دچار سرگیجه کرده است. 
به نظر می‌رسد کولاکوویچ هم به سبک کی‌روش که قبل از جام جهانی فوتبال می‌خواهد زودتر بازیکنان داخلی را در اختیار بگیرد و آنها را از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم کند، کولاکوویچ نیز خواسته مشابهی دارد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی