[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۸
  • دوره جدید

تیمی که بدون گل خورده نایب‌قهرمان شد!، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین - گروه ورزش
تیم قطع عضو فارس در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ‌ملی به عنوان نایب‌قهرمانی دست یافت.
در این مسابقات که در شهرستان رامسر استان مازندران برگزار شد، تیم‌ فارس قهرمان چند دوره گذشته کشور با هدایت مربی باتجربه خود «نعمت الله زارع» به مقام نایب‌قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
تیم‌ فارس با اینکه در این مسابقات هیچ گلی دریافت نکرده بود، در دیدار نهایی مقابل تیم تهران در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر۳ مغلوب شد و نتوانست قهرمانی خود را تکرار کند.
این بازی‌ها زیرنظر بنیاد  شهید کل کشور و انجمن فوتبال قطع عضو ایران، با حضور ۸ تیم در دوگروه برگزار شد. در گروه اول تیم‌های فارس،  اصفهان، گیلان و لرستان و در گروه دوم تیم‌های تهران، خوزستان  مازندران و کرمان قرار داشتند.
تیم فارس به‌عنوان تیم اول گروه با ۹ امتیاز و اصفهان با۴ امتیاز به نیمه‌نهایی راه پیدا کردند و در دیگر گروه تیم‌های تهران و مازندران  به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه صعود کردند.
در نیمه نهایی فارس ۲ بر صفر مازندران را شکست داد و تهران ۳ بر ۱ اصفهان را شکست داد.
در فینال این مسابقات که بین فارس و تهران برگزار شد، تیم فارس به‌رغم برتری در طول بازی چند فرصت گل‌زنی را هم از دست داد تا این ‌مسابقه با تساوی بدون گل به اتمام برسد.
در ضربات پنالتی تهران موفق شد ۴ بر۳ پیروز شود و فارس نایب‌قهرمان شد.
تیم اصفهان هم توانست ۲ بر ۱ مازندران را شکست دهد و مقام سوم را کسب کند. 
در تیم فارس بازیکنانی چون عباس کشاورز، ریحان یاری، علی نظری، رسول عبودی، ابوالقاسم جوکار، کرامت مظفری، محمد رمضانی، شفیق ذرقان، داوود عوض یار و حمید کبار،  با  سرمربیگری نعمت زارع و مربیگری مهرزاد زارع حضور داشتند.
این بازی‌ها حکم انتخابی تیم ملی جهت بازی‌های آسیایی داشت و فارس همیشه تعداد بازیکنان زیادی در این تیم داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی