[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

استقبال ۷۵درصدی مسافران نوروزی از اردوگاه شهید دستغیب، روزنامه شیراز نوین

مدیر اردوگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز از افزایش 75درصدی استقبال مسافران نوروزی در استفاده از فضا و امکانات اردوگاه شهید دستغیب شیراز نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی‌آموزش و پرورش فارس، سید رسول مرتضوی ابراز داشت: اردوگاه شهید آیت‌الله دستغیب در ایام نوروز میزبان بیش از 10هزار مسافر بوده است.
وی از اسکان و اقامت بیش از 1200نفر در این ایام در مجموعه سوئیت و خوابگاه‌‌های این اردوگاه خبر داد و افزود: بیش از 9هزار نفر هم در مجموع به صورت روزانه از امکانات و خدمات این مجموعه تفریحی استفاده کرده‌اند.مرتضوی افزود: بیشترین استقبال مسافران در روز طبیعت و روز سیزده‌بدر بود که بیش از 5هزار مسافر وارد مجموعه اردوگاه شهید دستغیب شدند. مدیر اردوگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز ادامه داد: مسافران با ورود به این مجموعه از امکانات موجود در اردوگاه شامل 4زمین ورزشی فوتبال و والیبال، آلاچیق، پیست دوچرخه‌سواری و اسب‌سواری استفاده کردند.
وی در خصوص فعال بودن این اردوگاه در سایر روزها نیز گفت: اردوگاه شهید آیت‌الله دستغیب به عنوان مکانی امن و آرام همه روزه پذیرای شهروندان و هموطنان است و خانواده‌ها می‌توانند با آرامش در این مکان به تفریح بپردازند.لازم به یادآوری است اردوگاه شهید آیت‌الله دستغیب یک اردوگاه دانش‌آموزی است که در یک سال گذشته به سازمان دانش‌آموزی فارس واگذار شده و در این مدت اندک، مردم و متقاضیان استفاده از این فضا شاهد تحولات گسترده‌ای در نحوه مدیریت و بهره‌برداری از آن بوده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی