[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

كشف ۳۲۲‌كيلوگرم مواد مخدر در فارس، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان فارس از كشف 322‌كيلوگرم ترياک و حشيش و توقيف 3‌دستگاه خودرو در شهرستان‌های لارستان و نی‌ريز خبر داد. 
به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از سایت پليس فارس، سردار احمدعلی گودرزی بيان كرد: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لارستان مطلع شدند افرادی به هويت معلوم قصد دارند با استفاده از يک دستگاه سمند مقاديری مواد مخدر را از بندرعباس به لارستان انتقال دهند. وی افزود: مأموران با ایجاد ايست و بازرسی محسوس و نظارت نامحسوس يک دستگاه سمند را شناسايی کردند؛ این خودرو پس از طی مسافتی تعقيب و گريز متوقف و از آن 201‌کیلوگرم حشیش کشف و یک نفر دستگیر شد.
گودرزی با اشاره به انجام عملياتی ديگر توسط مأموران پليس مبازره با مواد مخدر شهرستان نی‌ريز، خاطر‌نشان كرد: مأموران هنگام گشت‌زنی در محور نی‌ريز- مشكان، به يک دستگاه پژو 405 مظنون و پس از طی مسافتی تعقيب و گريز خودرو را متوقف كردند.
وی تصريح كرد: در بازرسی از خودروی متوقف شده 121كيلوگرم حشيش كشف و راننده دستگير شد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اينكه يک دستگاه پژو405 كه اسكورت محموله بود نيز توقيف شد تأكيد كرد: پليس در راستای برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر و مبارزه بی‌امان با اين پديده شوم از هيچ تلاش و كوششی دريغ نخواهد كرد.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی