[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

برای تحقق شعار سال نباید شانه خالی کنیم، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: برای تحقق شعار سال، نباید از زیربار مسئولیت شانه خالی کرد بلکه همه باید احساس مسئولیت کرده و تلاش کنند.
عبدالرسول قرائتی در نشست صمیمانه با کارکنان ستادی دانشگاه اظهارداشت: بررسی وضعیت کشورهای توسعه‌یافته نشان می‌دهد که این کشورها به توان داخلی خودشان متکی بوده و با خودباوری به پیشرفت و توسعه دست یافته‌اند.
وی، وظیفه دانشگاهیان را درتحقق شعار سال، بسیار حیاتی و مهم عنوان کرد و درعین حال خاطرنشان ساخت: دانشگاه‌ها، مرکز فکر، اندیشه و دانش هستند و به خوبی می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات کشور باشند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با تأکیدبر اهمیت صرفه‌جویی در دانشگاه در سال جاری، به برخی از موفقیت‌های بدست‌آمده در سال گذشته نیز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: دانشگاه پیام نور استان فارس در جذب اعتبارات، احداث و تکمیل فضاهای آموزشی و اداری، جذب کمک‌های خیرین، جذب دانشجو، تبدیل وضعیت کارکنان، برگزاری استارتاپ‌ها، حوزه‌های فرهنگی‌، ورزشی و سایر بخش‌ها در رتبه برتر کشور قرار گرفته است. قرائتی تصریح کرد: با تلاش‌های صورت‌گرفته هم‌اکنون 26‌هسته فناور در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور فارس راه‌اندازی شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی