[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

پذیرش ۲۷۰۰‌بیمار قلبی در اورژانس بیمارستان قلب الزهرا(س) ، روزنامه شیراز نوین

در ایام تعطیلات نوروز، بیش‌از دو هزار و هفتصد بیمار قلبی در بخش اتفاقات بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) پذیرش شدند.  به گزارش «وب دا» در شیراز، رئیس بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) با اشاره به شرایط ویژه در ایام تعطیلات نوروز و حضور میهمانان نوروزی
 در شهر شیراز، از آمادگی بالا و عملکرد مناسب کارکنان درمانی در این ایام خبر داد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های دقیق قبل از تعطیلات نوروز، خدمات درمانی با کیفیت مطلوب به مراجعان و مسافران نوروزی ارائه شد. پیمان ایزدپناه در ادامه با معرفی اختلالات قلبی و عروقی به‌عنوان یکی‌از شایع‌ترین بیماری‌های جهان افزود: در ایام نوروز بیش‌از دو هزار و هفتصد بیمار با تلاش تریاژ اورژانس بیمارستان قلب الزهرا (س) پذیرش شده‌اند. 
او ادامه داد: با نظر پزشک متخصص مقیم اورژانس، 394بیمار در این ایام بستری شده و مراقبت‌ها و خدمات لازم به آنان ارائه شده است. 
ایزدپناه همچنین به آمار آنژیوپلاستی اولیه (Primary PCI) نیز اشاره کرد و گفت: در این ایام 31‌مورد بیمار با سکته حاد قلبی به بخش اورژانس مراجعه کردند و باتوجه‌به اهمیت موضوع زمان، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، عمل آنژیوپلاستی برای آنان انجام شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی