[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

مزایای ریختن نمک در شامپو، روزنامه شیراز نوین

نمک در همه آشپزخانه‌ها جزء مواد مهمی است. اما آیا می‌دانستید به غیر از استفاده غذایی از آن می‌توانید برای سلامت موهایتان نیز از آن بهره بگیرید. نمک به زیبایی موی شما کمک می‌کند. آیا می‌دانستید با ریختن آن در شامپویتان می‌توانید مشکلات موهایتان را حل کنید؟ باور نمی‌کنید؟ پس در ادامه با ما باشید تا به شما مزایای ریختن نمک در شامپو را بگوییم.
رشد مو را زیاد می‌کند
نمک دریایی برای رشد مو عالی است. به افرادی که از ریزش مو رنج می‌برند توصیه می‌شود آن را امتحان کنند تا به طور طبیعی موهای خود را درمان نمایند. پس قبل از راه‌های سخت و گران این راهکار را امتحان نمایید. 
موهای خود را مثل همیشه بشویید. یک قاشق غذاخوری نمک دریایی را روی سرتان بریزید و به مدت ده دقیقه ماساژ دهید. دوباره سرتان را بشویید. هفته ای دو بار این کار را تکرار نمایید. سر ماه با نتیجه شگفت انگیز آن روبه رو خواهید شد.
رهایی از شوره سر
شوره سر ذرات کوچکی از سلول‌های مرده پوست سر هستند و معمولاً به دلیل کم بودن گردش خون پدید می‌آیند. نمک دریایی قابلیت این را دارد که گردش خون را در سرتان به جریان بیندازد. فقط کافی است موهایتان را به چند بخش تقسیم نمایید و مقداری از آن را روی جاهای مختلف سرتان بپاشید. به مدت 10 تا 15دقیقه ماساژ دهید و سرتان را مثل همیشه بشویید.
چربی پوست سر و مو را کاهش می‌دهد
چربی سر و موی سر در نتیجه ترشح بیش از حد غده چربی است. شما می‌توانید با استفاده از این ماده معجزه‌گر این مشکل را حل کنید. 
دو قاشق غذاخوری از نمک را داخل شامپویتان بریزید و تکان دهید تا با شامپو ترکیب شود. برای شستن موهایتان از این شامپو استفاده نمایید. حتی بعد از اینکه یک بار این کار را انجام دادید نتیجه آن را خواهید دید. موهایتان سالم‌تر به نظر می‌رسد و چربی آن به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی